Nowy mix bezglutenowy do słodkich i wytrawnych wypieków drożdżowych pojawił się w świetnej cenie w bezglutenowej promocji  w sieci Lidl. Mix for Bread Balviten kosztuje zaledwie 9,99 zł za 1 kg. Gdyby ta bezglutenowa mąka weszła na stałe do sprzedaży w Lidlu, byłby to kolejny przyjazny krok w stronę klientów z celiakią i na diecie bezglutenowej. Ten mix jest wart uwagi, ponieważ świetnie sprawdza się w wypieku: kajzerek bezglutenowych, chleba gluten-free, pizzy bezglutenowej, a nawet poznańskich rogali bezglutenowych z białym makiem. Spróbujcie tego mixu, dopóki jest w Lidlu w tej cenie. Wiem od czytelniczek, że wykupują po 5-10 kg. Im się upiecze 🙂

Jeden mix, wiele pomysłów

Bezglutenowy Mix for bread Balviten pojawił się w promocji w Lidlu w poniedziałek, 6 listopada. I zrobił furorę – takie pewnie było założenie tej bezglutenowej promocji. Wiem, że sprzedaje się jak świeże bułeczki. I nic dziwnego, bo można z niego upiec świetne, puszyste kajzerki bezglutenowe, a także wiele innych drożdżowych wypieków bezglutenowych. Pracuję na tym mixie od dwóch tygodni i potwierdzam, że jest świetny. 

Oczywiście, jak pisałam wielokrotnie, wypieki z mixów bezglutenowych KLIKNIJ nie są wskazane w codziennej diecie bezglutenowej dzieci i dorosłych z celiakią. Są jednak niezastąpione na początku bezglutenowej drogi, gdy trzeba przestawić się z pszennych i puszystych wypieków na rzecz bezglutenowych, o innym smaku i konsystencji.

Co piekę z Mix for Bread Balviten?

KAJZERKI BEZGLUTENOWE – KLIKNIJ

KLASYCZNĄ PIZZĘ BEZGLUTENOWĄ – KLIKNIJ

POZNAŃSKIE ROGALE BEZGLUTENOWE Z BIAŁYM MAKIEM KLIKNIJ

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2018-01-11T22:01:28+00:007 listopada 2017|

    Zostaw komentarz