Blog

WSPÓŁPRACA

Zabrzmi to nieskromnie, ale na kuchni bez glutenu znam się jak mało kto w Polsce , bo to sprawa pokoleniowa. U mnie lekarze zdiagnozowali celiakię w 1979 r. Dokładnie 30 lat później celiakię rozpoznano u mojej córki Zosia, a w 2020 r. diagnozę usłyszał mój 73-letni Tata.

Dlatego w 2013 r., jako aktywna i nagradzana dziennikarka, zaangażowałam się w zmienianie Polski na kraj przyjazny diecie bezglutenowej i innym dietom eliminacyjnym. Działam na wielu polach, by zapobiegać dyskryminacji dzieci i dorosłych na diecie gluten-free. Ułatwiam im integrację, zakupy, prowadzenie kuchni, naukę gotowania i pieczenia, wyjazdy polskie i zagraniczne.

Możliwe formy współpracy

Chcesz współpracować? Napisz: marta@bezglutenowamama.pl

Współpraca, PR, reklama

Współpracuję tylko z producentami i placówkami, które wytwarzają sprawdzoną, bezpieczną, przebadaną żywność bezglutenową lub usługi bezpieczne dla konsumentów z celiakią. Zanim podejmę współpracę i zaprezentuję daną markę, skrupulatnie sprawdzam, czy produkty i usługi spełniają najwyższe standardy bezglutenowości. Istotne jest, czy spełniają wymogi unijnego prawa związanego z wytwarzaniem i serwowaniem żywności gluten-free.

Bezglutenowamama.pl to:

Statystyki za 2021r.

Statystyki za 2021r.

Blog

60000

unikalnych użytkowników miesięcznie

Facebook

35 000

followersów

Instagram

10 000

obserwujących

Youtube

4 000

subskrybentów

Kilka słów o Bezglutenowej Mamie

Z wykształcenia jestem polonistką, dziennikarką i doradcą żywieniowym. Zdobyłam wiele branżowych, dziennikarskich nagród, publikowałam w prasie regionalnej i ogólnopolskiej. Specjalizuję się w celiakii i diecie bezglutenowej, wydałam dwie książki (bajkę dla dzieci i kucharską KLIK SKLEP), szkolę uczniów i kucharzy w całej Polsce, organizuję konferencje dla pacjentów. Od 2016 r. organizuję specjalistyczne kolonie bezglutenowe, w których co roku bierze udział prawie 200 dzieci z całej Polski i krajów UE i USA. Od 2013 r. prowadzę z powodzeniem największy w Polsce portal o celiakii i diecie bezglutenowej (60 tys. Unikalnych Użytkowników miesięcznie) -Bezglutenowamama.pl.

Kilka słów o Bezglutenowamama.pl

Mój blog bezglutenowy to skarbnica wiedzy dla rodziców dzieci z celiakią i dla dorosłych na diecie, a także dla ich przyjaciół i krewnych, dla uczniów szkół gastronomicznych, hotelarzy i studentów. To miejsce spotkań, integracji, interwencji, wzajemnego wsparcia i nietuzinkowych wydarzeń.

Czytelnicy bloga to osoby ceniące zdrowy i aktywny tryb życia, głównie kobiety, rodzice i krewni dzieci na diecie bezglutenowej, kucharze, dietetycy, nauczyciele.

Bezglutenowa Mama to dziś marka, której ufają tysiące rodziców i osób na diecie bezglutenowej, nie tylko w Polsce. Bezglutenowa Mama skupia wokół siebie zaangażowaną społeczność, która aktywnie uczestniczy w wirtualnych i rzeczywistych wydarzeniach.

Współpraca

Działalność na rzecz bezglutenowej społeczności ( wybrane wydarzenia )

Konferencje, wystąpienia, eventy

Referencje

poznaj referencje
poznaj referencje


Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się