Blog

Zdalne nauczanie i bezglutenowe warsztaty kulinarne 2022

27/01/2022

Zdalne nauczanie i bezglutenowe warsztaty kulinarne 2022

27/01/2022

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

No i mamy zdalne nauczanie przynajmniej do końca lutego 2022 r… Jeśli chcecie popołudniami odciągnąć dzieci od komputerów, a jednocześnie pracować zdalnie i wziąć udział w warsztatach kulinarnych z Bezglutenową Mamą, wpadajcie do pensjonatu Moje Tatry w Białym Dunajcu. Na prośbę gości i gospodyni pensjonatu, wpadnę tam w dodatkowych terminach i poprowadzę bezglutenowe warsztaty kulinarne. „Przerobimy” przepisy z mojej bezglutenowej książki kucharskiej i wszystkie inne dania, które chcecie poznać. 

Bezglutenowe warsztaty kulinarne w ferie – terminy

Gdy tylko rząd, w związku z pandemią Covid-19, ogłosił zdalne nauczanie do końca lutego 2022 r., gospodyni 100% bezglutenowego pensjonatu Moje Tatry otrzymała sporo rezerwacji na kilkudniowe i tygodniowe pobyty. Wielu rodziców może zdalnie pracować, a w pensjonacie jest świetny Internet. Poza tym rodzicom zależy, by popołudniami odciągnąć dzieci od komputerów i iść wspólnie na spacery, narty, sanki, na kulig. Jednocześnie chcieliby poznać tajniki wypieku domowych bułek bezglutenowych, pyz drożdżowych (pampuchów), pizzy, chlebów na zakwasie, drożdżach i mąkach jednorodnych. Dlatego na prośbę mojej przyjaciółki Eli, gospodyni Moich Tatr, wpadnę tam w dodatkowych terminach:

  • 10-16 lutego
  • 24 lutego – 3 marca

W tym czasie poprowadzę warsztaty kulinarne, spotkam się z dziećmi na wieczorkach z bajką „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu”, no a w wolnych chwilach pochodzę po moich ukochanych Tatrach. 

Tutaj kupisz

Bezglutenową książkę kucharską, jakiej jeszcze nie było + ebook na thermomix

Bezglutenowe warsztaty kulinarne w ferie – wpadajcie

Jeśli i Wy dacie rade pogodzić szkołę z pracą, a jednocześnie chcecie podszkolić się w diecie bezglutenowej i spędzić cudny czas w Tatrach zasypanych śniegiem, wpadajcie do najlepszego w Polsce pensjonatu dla osób z celiakią. Szczegóły dotyczące rezerwacji i turnusów możecie znaleźć na stronie mojetatry.com

Kto tu już był ten wie, że rodzinna atmosfera, przepyszna i bogata kuchnia i niezwykła osobowość gospodyni przyciągają gości jak magnes. Nie ma chyba drugiego takiego miejsca w Polsce, gdzie goście mają do dyspozycji przez całą dobę karczmę i salę kominkową, mogą sobie szykować kawę z ekspresu i herbatę, podgrzewać posiłki, biesiadować  – a wszystko bezpłatnie, w cenie pobytu. No i jeszcze jedna informacja: to jedyny w Polsce, a nawet w Europie, 100% bezglutenowy pensjonat. Nawet glutenożercy jedzą tu bezglutenowo i bardzo sobie to chwalą. 

Tutaj kupisz

Bajkę terapeutyczną dla dzieci z celiakią i na dietach eliminacyjnych

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się