Wiemy, jak bardzo czekacie na nasze specjalistyczne kolonie bezglutenowe 2022. To najdłuższe i jedyne w Polsce 100% bezglutenowe kolonie dla dzieci z celiakią – bo tworzymy własną kuchnię bezglutenową. Tym razem proponujemy aż trzy nowe profile kolonii bezglutenowych: jeździecki, karate i taneczno – wokalny, a oprócz tego tradycyjnie będą kulinarny oraz surviwalowy. Tradycyjnie zapraszamy na dwa osobne turnusy: młodzieżowy oraz dziecięcy (każdy w innym terminie).

Spędzimy razem 15 fantastycznych dni na koloniach bezglutenowych 2022, w ośrodku przyjaznym alergikom, z własnym basenem, salą sportową i orlikiem. Piętnaście dni na świeżym powietrzu, w ruchu, z rówieśnikami. Na uczestników czeka sporo wycieczek, rafting kajakowy, wyprawa do Mc Donald’s w Czechach na bezglutenowe hamburgery, codzienne zajęcia pływackie i sportowe oraz profilowe zajęcia z instruktorami. Jak zawsze będziemy rozpieszczać dzieci i młodzież kulinarnie –  nasze bogate menu kolonijne jest już znane w całej Polsce i nie tylko.

Jak się zapisać na obóz bezglutenowy 2022? Poniżej wybierz profil i kliknij opcję  ZAPISZ DZIECKO NA KOLONIE. Uwaga! Na każdym profilu jest określona liczba miejsc. Pierwszeństwo zapisów mają dzieci i młodzież na diecie bezglutenowej oraz ich rodzeństwo i przyjaciele. Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu na kolonie decyduje kolejność zapisu oraz dokonanie pierwszej wpłaty w ciągu trzech dni od zapisania się. Sprawdzajcie potem skrzynkę spam itp. Realizujemy bon turystyczny. NOWOŚĆ: dla nastolatków – późniejsza godzina nocna.