Blog

Warsztaty dietetyczne Jemy bezglutenowo, ale zdrowo

28/03/2019

Warsztaty dietetyczne Jemy bezglutenowo, ale zdrowo

28/03/2019

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Wielu osobom dieta bezglutenowa kojarzy się ze zdrowym stylem życia. Nic bardziej błędnego. Dlatego na wielkanocnym spotkaniu w Lesznie, w sobotę 6 kwietnia 2019 r., odbędą się warsztaty z dietetykiem. Mgr Martyna Marciniak (na zdjęciu), asystent naukowo-dydaktyczny w Katerze i Klinice Gastroenterologii, Dietetyki oraz Chorób Wewnętrznych Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu podpowie, jak ułożyć zdrowy i tani jadłospis bezglutenowy, jak przygotować zdrową Wielkanoc bez glutenu i jakie produkty włączyć do diety bezglutenowej, by naprawdę była zdrowa. Martyna od kilku lat współpracuje z Bezglutenową Mamą i z naszym bezglutenowym stowarzyszeniem.

Udział w bezglutenowych warsztatach wielkanocnych jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy drogą elektroniczną. FORMULARZ ZGŁOSZENIA JEST DOSTĘPNY PONIŻEJ.

Program warsztatów „Bezglutenowa Wielkanoc 2019 w Lesznie”

Spotkanie dla dzieci i dorosłych na diecie bezglutenowej odbędzie się w sobotę, 6 kwietnia 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Chrobrego w Lesznie (Wielkopolska). Potrwa od godz. 11 do godz. 13. 

  • godz. 11.00   –   wykład i konsultacje Geny w celiakii, mgr Marta Brojer, specjalista diagnostyki laboratoryjnej – w jakim wieku warto wykonać badania genetyczne; jaki test wybrać; jak interpretować wyniki;
  • godz. 12.00 – wykład i warsztaty „Jemy bezglutenowo, ale zdrowo”, mgr Marta Marciniak KLIK, asystent naukowo-dydaktyczny w Katerze i Klinice Gastroenterologii, Dietetyki oraz Chorób Wewnętrznych Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu – jak ułożyć zdrowy i tani jadłospis bezglutenowy; jak przygotować zdrową Wielkanoc bez glutenu; jakie produkty włączyć do diety, by uniknąć niedoborów pokarmowych; jak urozmaicać bezglutenowe menu dzieci; 
  • godz. 11-13 – zajęcia dla dzieci, m. in. zabawy w nowym Muzeum Pułapek Czasu

Uczestnicy spotkania otrzymają również pisemne wytyczne dotyczące zdrowej diety bezglutenowej. Będą mieli także możliwość konsultacji z dietetykiem, który na co dzień pracuje z gastroenterologami i współpracuje z Bezglutenową Mamą. 

Zapisy na bezglutenowe spotkanie w bibliotece w Lesznie 2019

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Imię i nazwisko dziecka lub dorosłego na diecie bezglutenowej (wymagane)

Imię i nazwisko rodziców dziecka

Numer telefonu

Adres email (wymagane)

Miejscowość zamieszkania

Liczba zgłaszanych dorosłych

Liczba zgłaszanych dzieci

Wiek dzieci

Dodatkowe nietolerancje pokarmowe uczestników

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się