Bezglutenowe pierogi, które zawsze się udają – video

Pierogi z kapustą i grzybami są jedną z potraw wigilijnych, które jada się niemal w każdym domu. Do mojej bezglutenowej kuchni tę tradycję wprowadził mąż i od ponad dziesięciu lat pierogi są jedną z dwunastu potraw wigilijnych. Oczywiście pierogi bezglutenowe. Często piszecie, że jest to dla was spore wyzwanie. A na moich bezglutenowych warsztatach kulinarnych ta potrawa cieszy się zawsze ogromnym powodzeniem, zwłaszcza przed świętami.

Dlatego dziś pokażę Wam przepis na wigilijne pierogi bezglutenowe, które zawsze się udają. Z tej porcji przygotujemy około 20-30 pierogów. Najlepszych bezglutenowych pierogów :). Są szybkie w przygotowaniu, łatwo się lepią. Jeśli przed Wami pierwsza w życiu bezglutenowa Wigilia i pierwsze w życiu pierogi bezglutenowe, sięgnijcie własnie po ten przepis. Tym bardziej, że krok po kroku zdradzam swoje pierogowe sekrety. A jeszcze przed świętami pokażę Wam na ekranie, jak przygotować bezglutenowe pierogi gryczane – bez miksów, wyłącznie z bezglutenowej mąki gryczanej, soli, wody i oleju.

Oto link do tych samych pierogów w wersji blogowej –  to pierogów bezglutenowych bez jajek – KLIKNIJ.

Zachęcam też do przeczytania poradnika jak ulepić pierwsze pierogi bezglutenowe na Wigilię i nie tylko – KLIKNIJ.

Zerkajcie również do moich pozostałych przepisów na bezglutenową Wigilię – na blogu i w programie kulinarnym Bezglutenowej Mamy na YouTube – KLIKNIJ.

A tutaj znajdziecie informacje o konkursie „Wigilia z Bezglutenową Mamą” – KLIKNIJ, w którym sponsorem jest firma Balviten – polski producent żywności bezglutenowej. 

Jeśli jednak z różnych względów nie zdecydujecie się na własnoręczne lepienie pierogów bezglutenowych, polecam bezglutenowe i wegańskie pierogi z ATELIER SMAKU.

Inne filmy z serii Mama gotuje

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
  2018-01-11T22:01:21+00:0026 listopada 2017|

  7 komentarzy

  1. Jan Michalak 27 listopada 2017 w 12:54 - Odpowiedz

   Świetny przepis. Bardzo lubię przepisy wideo, bo o wiele łatwiej mi się gotuje 🙂

   • Bezglutenowa Mama 27 li