Blog

2

Bezglutenowe drożdżówki z konfiturą dyniową video

04/11/2017

Bezglutenowe drożdżówki z konfiturą dyniową video

04/11/2017

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Bezglutenowe drożdżówki z konfiturą dyniową – video

W przedszkolach i szkołach drożdżówki pojawiają się w jadłospisie kilka razy w roku. Niestety, trudno zdobyć taką drożdżówkę dla przedszkolaka lub ucznia na diecie bezglutenowej. Ale pokażę Wam, jak łatwo ją upiec. Ponieważ mamy jesień, proponuję bezglutenowe drożdżówki z konfiturą dyniową. Tradycjonaliści mogą je przygotować z nadzieniem jabłkowym – szczegóły znajdziecie w przepisie na blogu KLIKNIJ.

BEZGLUTENOWE DROŻDŻÓWKI Z TRUSKAWKAMI  – KLIKNIJ

BEZGLUTENOWE DROŻDŻÓWKI Z JABŁKIEM  – KLIKNIJ

BEZGLUTENOWE DROŻDŻÓWKI Z SEREM – KLIKNIJ

Dziś gościmy w Publicznym Przedszkolu Bajkowy Las w Lesznie, do którego na co dzień uczęszcza czworo dzieci na diecie bezglutenowej. Ich rodzice nie muszą się martwic o całodzienne menu – o wszystko dba przedszkole z dietą bezglutenową, własnie Bajkowy Las. Nadmienię, że w Polsce takie dobre praktyki to wciąż rzadkość. Ale wracamy do naszych drożdżówek. Zapraszam na film :). Subskrybujcie mój kanał na Youtube, komentujcie i lajkujcie.

A świeże, bezglutenowe drożdżówki możecie kupić w sklepie internetowym: WWW.PUTKABEZGLUTENU.PL

Inne filmy z serii Mama gotuje

KOMENTARZE (2)

aga 05/11/2017 02:50
https://bezglutenowamama.pl/bezglutenowe-buleczki-z-czekolada/ zrobilam drozdowki z tego przepisu ale polowa z nich byla z czekolada a druga polowa z borowkami. Byly naprawde pyszne.
Bezglutenowa Mama 05/11/2017 22:26
Świetny pomysł na urozmaicenie smaków:)
Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się