W Poznaniu przybywa sklepów, w których można zrobić specjalistyczne zakupy bezglutenowe, a jednocześnie nabyć świeżo upieczony chleb bezglutenowy. Jednym z takich miejsc jest Eat Me na ul. Śniadeckich w Poznaniu (centrum, okolice ul. Głogowskiej). Znajdziecie tam m. in. produkty firm: Denver Food, Bakels, Glutenex, Bezgluten czy Amarello, ale również rzadziej spotykany bezglutenowy makaron z czerwonej soczewicy.

Eat Me to nowe miejsce na bezglutenowej mapie Poznania. To mini-piekarnia, w której można zamówić i kupić wypiekane na miejscu chleby bezglutenowe (wytwarzane z certyfikowanych mąk), ciasta bezglutenowe, drażetki z czekolady belgijskiej, ciasteczka bezglutenowe

W Eat Me w Poznaniu kupimy również produkty bezglutenowe.

  • Chcę, aby sklep był dedykowany osobom bezglutenowym – mówi Bezglutenowej Mamie Gabriela Doktór, właścicielka Eat Me.

Na półkach znajdziemy przede wszystkim bezpieczne produkty bezglutenowe, ale tylko niektóre zawierają śladowe ilości glutenu (np. mleko sojowe). Można tam kupić częściej spotykane w sklepach produkty marki Schaer czy Bezgluten, ale również bezglutenowe ziarna czy bakalie Denver Food czy znakomite mixy na chleb bezglutenowy Bakels oraz bezglutenowe mixy Madame Loulou czy makaron bezglutenowy z czerwonej soczewicy.

W Eat Me kupisz m. in.:

Drukuj

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!