Blog

Pyszności z Oberży Pod Dzwonkiem

09/12/2017

Pyszności z Oberży Pod Dzwonkiem

09/12/2017

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Wyśmienite przekąski serwowała na spotkaniu bezglutenowa restauracja z Poznania – Oberża Pod Dzwonkiem. Goście mogli spróbować smakołyków, podawanych na co dzień w lokalu: bezglutenowego chleba gryczanego własnego wypieku, smalcu, pasztetu z żurawiną, ogórków kiszonych.

Smaczne i  zdrowe 

Większość produktów, przygotowanych przez bezglutenową restaurację Oberża Pod Dzwonkiem  była bezpieczna dla dorosłych i dzieci na diecie bezglutenowej, ale również na bezmlecznej czy bez jajek. Bezglutenowa Oberża Pod Dzwonkiem specjalizuje się bowiem w daniach bezpiecznych dla osób z różnymi nietolerancjami pokarmowymi. Poza tym słynie ze staropolskiej kuchni bezglutenowej i z dań przygotowywanych ze składników dobrej jakości.

Ten pasztet jest znakomity! – zachwalał jeden z uczestników, tata dziecka na diecie bezglutenowej. – Jeśli zostanie po degustacji, wykupię wszystko!

Wśród wytrawnych przekąsek znalazły się również świeże chleby bezglutenowe Maestro Schaer, serwowane z doskonałym w składzie pasztetem bezglutenowym Profi oraz z bezglutenowymi szynkami firmy Nik-Pol (100% mięsa, idealny skład).

Partnerzy i sponsorzy Mikołajek z Bezglutenową Mamą w Szreniawie

Bezglutenowa Mama jest jedyną bezglutenową blogerką w Polsce, która organizuje każdego roku spotkania dla dzieci i dorosłych na diecie bezglutenowej. Ale przygotowanie bezglutenowego eventu dla ponad stu osób jest możliwe tylko dzięki życzliwości i współpracy wielu osób, firm oraz instytucji. Nie wiem, czy wiecie, ale pracowaliśmy nad tą imprezą już od września…

Dziękuję moim przyjaciołom, rodzicom dzieci na diecie bezglutenowej: Alinie, Magdzie, Piotrowi, Izie.  Dziękuję dyrekcji i pracownikom Narodowego Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego w Szreniawie, bezglutenowej restauracji Oberża Pod Dzwonkiem oraz producentom żywności bezglutenowej: Piekarnia Bezglutenowa PUTKA, Incola, Profi, Nik-Pol, Glutenex, Supermarket Piotr i Paweł, Balviten, Popcrop, Bakra, Bezgluten, DenverFood, Tygryski, Dr Schaer. Bez Was takie spotkanie w ogóle nie byłoby możliwe. 

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się