Blog

Pierogi bezglutenowe Mateo w zamrażarkach dużej sieci

05/06/2020

Pierogi bezglutenowe Mateo w zamrażarkach dużej sieci

05/06/2020

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Jeśli jeszcze nie wiesz, chętnie przypominam: gotowe, mrożone pierogi bezglutenowe Mateo są w stałej ofercie dużej sieci handlowej. Pojawiły się tam rok temu, po pikniku u Bezglutenowej Mamy, i już tam zostały. Mowa o marketach sieci Carrefour. Mrożone pierogi bezglutenowe znajdziesz oczywiście w zamrażarkach. Dostępne są trzy smaki gotowych pierogów bezglutenowych: z kapustą, ruskie oraz ze szpinakiem. Warto podkreślić, że marka Mateo jako jedyna oferuje mrożone pierogi bezglutenowe, powszechnie dostępne w sieci handlowej w całej Polsce. Gotowe pierogi bezglutenowe oferują jeszcze inne, mniej znane marki, ale wyroby te nie są powszechnie dostępne w całym kraju. 

Pierogi bezglutenowe w zamrażarkach w sieci Carrefour

Gdy pod koniec tygodnia weszłam na moment do Carrefour w galerii Posnania w Poznaniu, naprędce sprawdziłam, czy nadal są tam w sprzedaży mrożone pierogi bezglutenowe Mateo. Uff – były, i to wszystkie trzy smaki. Cieszę się, bo choć jestem zwolenniczką domowych pierogów bezglutenowych, wiem że gotowce są bardzo przydatne w każdym domu i warto je mieć w zamrażarce. 

Pierogi bezglutenowe Mateo miały swoją premierę na Wielkopolskim Dniu Diety Bezglutenowej w Lesznie w 2019 r., czyli na rodzinnym pikniku z Bezglutenową Mamą. Miały pojawić się również jako jedna z atrakcji na pikniku 2020. Pikniku jednak nie będzie po raz pierwszy od 7 lat. Z uwagi na pandemię koronawirusa, osoby na diecie bezglutenowej są poszkodowane….. Nie ma pikniku, nie będzie raczej konferencji o celiakii w Poznaniu, odwołano targi bezglutenowe w Krakowie…. Cóż, trzymamy kciuki, by udało się za rok zorganizować te wszystkie eventy, moje stowarzyszenie dla osób z celiakiaą jest w pełnej gotowości. 

Wracając do pierogów bezglutenowych Mateo – opakowanie 450 g kosztuje 8 zł. cena jest akceptowalna, a pierogi – bardzo smaczne. Wystarczy je wrzucić na kilka minut do wrzątku, pogotować i gotowe. Kupuj je raz po raz, jeśli możesz i lubisz, by marka przetrwała i aby sieć widziała sens w trzymaniu tego produktu w ofercie 😍

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się