Blog

Nowość na święta: bezglutenowe muffiny z kawałkami czekolady

17/12/2018

Nowość na święta: bezglutenowe muffiny z kawałkami czekolady

17/12/2018

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Lubicie bezglutenowe muffiny z kawałkami czekolady? Preferujecie domowe czy gotowe babeczki? Bo jeśli gotowe, to kilka dni temu Balviten, polski producent, wypuścił na rynek nowość: muffiny bezglutenowe z kawałkami czekolady. Na Mikołajkach z Bezglutenową Mamą 2018 w Lesznie dzieci i dorośli mieli okazję ich spróbować, gdyż pojawiły się na stole degustacyjnym. Nam bardzo smakowały, słowa uznania słyszeliśmy również od innych uczestników. Rodzice i dzieci docenili, że te babeczki bezglutenowe nie zawierają mleka oraz skrobi pszennej bezglutenowej.

Bardzo dobry skład i smak 

Bezglutenowe muffiny z kawałkami czekolady Balviten są dostępne w dwóch wersjach: jasnej i ciemnej. Oba muffiny są puszyste i delikatnie wilgotne, z dobrze wyczuwalnymi kawałkami czekolady. Powstały na bazie całych jaj, cukru i oleju słonecznikowego, z porządnym dodatkiem czekolady o zawartości 41% kakao. Jak wszystkie nowe produkty Balvitenu, również te muffiny bezglutenowe mają dobry skład: nie zawierają skrobi pszennej bezglutenowej i oleju palmowego, gumy guar, mleka, margaryny i innych utwardzonych olejów.

ZOBACZ PEŁEN SKŁAD

Muffin bezglutenowy ciemny z kawałkami czekolady KLIK

Muffin bezglutenowy z kawałkami czekolady – KLIK

Muffiny są gotowe do zjedzenia od razu po otwarcia opakowania. Smakują zarówno dzieciom z celiakią, jak i dorosłym na diecie bezglutenowej. Dlatego nieprzypadkowo pojawiły się na rynku tuż przed bezglutenowym Bożym Narodzeniem :). Można je zamawiać w sklepie internetowym producenta www.balviten.com – KLIK lub w sklepikach eko współpracujących z tym producentem. Muffin bezglutenowy o wadze 65 g kosztuje niespełna 4 zł. 

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się