Blog

Najlepsze ciasto na pierogi bezglutenowe na Wigilię - video

21/11/2022

Najlepsze ciasto na pierogi bezglutenowe na Wigilię - video

21/11/2022

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Potrzebny prosty przepis na ciasto na pierogi bezglutenowe na Wigilię?

Miesiąc przed świętami to dobry moment, by ulepić i zamrozić pierogi bezglutenowe na Wigilię. Nie zostawiajcie tego na ostatni moment, szkoda potem nerwów. Przygotujcie też sporą porcję, bo najlepsza jest 100% bezglutenowa Wigilia dla wszystkich domowników.

Przepis na idealne ciasto na pierogi bezglutenowe na Wigilię? Mam taki :)

Mój filmik, który pokazuje, jak przygotować najlepsze ciasto na pierogi bezglutenowe, pod koniec 2022 r. miał na YouTube prawie 50 tys., wyświetleń. Zobaczcie sami, jakie to proste. Bo dobry przepis i filmowa instrukcja wykonania krok po kroku to gwarancja sukcesu, naprawdę!

Nawet, jeśli Wasze pierwsze pierogi bezglutenowe nie będą tak idealne jak w filmiku, głowa do góry. Trening czyni mistrza. Ja sama kilka lat się uczyłam i teraz wiem, że podstawa to dobre, elastyczne ciasto na pierogi bezglutenowe. Moim zdaniem najlepsze powstaje na bazie Mix B firm Balviten i Schär. Kto próbował, ten wie :)

Przy okazji zachęcam do eksperymentowania: można dodać sproszkowane buraki do ciasta i uzyskać różowe pierogi bezglutenowe (zdjęcie poniżej).

Serwis bezglutenowej Mamy: Wigilia bez glutenuTutaj kupicie poradnik i książkę kucharską "W kuchni Bezglutenowej Mamy" z przepisami nie tylko na Wigilię bez glutenu
pierogi bezglutenowe na wigilie


KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się