Mobilny rabat na chleby bezglutenowe Schär w Intermarche jest aktywny do 9 lipca 2018. Taniej nawet o 3 zł można kupić trzy rodzaje chleba bezglutenowego z linii Maestro. To pieczywo na bazie zakwasu bezglutenowego, pełne błonnika i zdrowych mąk. Wystarczy pobrać aplikację Intermarche Polska i można robić zapasy dobrego chleba bezglutenowego w super cenie. Sprawdziłam: ten chleb świetnie sprawdza się w trudnych warunkach, np. na bezglutenowych wakacjach pod namiotem czy w górach.

Rabat przy kasie

Promocją są objęte 3 rodzaje chleba bezglutenowego Schär. To doskonale znane w Polsce pieczywo, które na ubiegłorocznych koloniach z Bezglutenową Mamą zyskało miano najsmaczniejszego KLIKNIJ. By kupić je w promocyjnej cenie, trzeba pobrać aplikację mobilną Intermarche Polska. Rabat zostanie naliczony przy kasie. Promocja trwa do 9 lipca.

Chleb bezglutenowy Maestro Classic

Chleb bezglutenowy Maestro Cereale (wieloziarnisty)

Chleb bezglutenowy Maestro Vital

Wszystkie te chleby są wypiekane na bazie zakwasu bezglutenowego, z dodatkiem błonnika i zdrowych mąk. To chleby krojone, mięciutkie od razu po wyjęciu z opakowania. U nas sprawdziły się m. in. na wakacjach bezglutenowych pod namiotem, na wyprawach górskich czy na koloniach z dietą bezglutenową.

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2018-07-07T09:26:35+00:007 lipca 2018|

    Zostaw komentarz    Specjalistyczne kolonie z Bezglutenową Mamą 2019