Blog

Maskotka Kukuś w świątecznej sprzedaży limitowana edycja

10/12/2018

Maskotka Kukuś w świątecznej sprzedaży limitowana edycja

10/12/2018

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

To wyjątkowa okazja – tylko na najbliższe 10 dni do sprzedaży trafi 70 pluszowych Kukusiów. To limitowana edycja na Boże Narodzenie. Kim jest Kukuś? Kto jeszcze nie wie, przypomnimy ;) To ręcznie wykonana maskotka dzieci na diecie bezglutenowej, ukochany pluszak bezglutenowej Zosi, bohaterki bajki – pocieszajki dla dzieci z celiakią. Dzieci, które już znają książkę „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu”, wiedzą, że nikt tak jak on nie rozumie ich małych i dużych spraw.

Przed świętami dociera do nas bardzo wiele zapytań o możliwość zakupu Kukusia, bo to fantastyczny prezent pod choinkę dla dziecka na diecie bezglutenowej. Z przyczyn technicznych nie zdążymy wstawić Kukusia do internetowego sklepu, ale wprowadzamy inną, równie prostą formę zakupu. W pakiecie z książką „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu” Kukuś ma korzystniejszą cenę, ale można go kupić również niezależnie od bajki. W stałej sprzedaży jest natomiast bajka terapeutyczna dla dzieci z celiakią „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu”. 

Jak kupić Kukusia – krok po kroku

  1. Napisz e-mail pod adres sklep@bezglutenowamama.pl i podaj, czy decydujesz się na:
    a) maskotkę w cenie 79 zł + 16 zł koszty przesyłki
    b) na pakiet: książka + maskotka w cenie 105 zł + koszty przesyłki 16 zł.
  2. Podaj adres wysyłki produktów. 
  3. Napisz również klauzulę „Zapoznałem się z regulaminem sklepu internetowego sklep.bezglutenowamama.pl i akceptuję jego warunki” – KLIKNIJ, BY PRZECZYTAĆ REGULAMIN.
  4. Zwrotnie otrzymasz numer konta, by zapłacić za maskotkę lub za pakiet: maskotka + książka.
  5. Po zaksięgowaniu wpłaty towar zostanie wysłany pod wskazany adres.
  6. Ostatnie wysyłki będą dokonywane w czwartek, 20 grudnia do godz. 9 rano.

Kukuś – maskotka dzieci na diecie bezglutenowej

Kukuś to maskotka ręcznie wykonana przez panią Sylwię, mamę dwójki dzieci. Słonecznie żółta kolba kukurydzy to przytulanka tytułowej bohaterki książki „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu”. Kukuś uwielbia się bawić i świetnie rozumie wielkie i małe problemy dzieci na diecie bezglutenowej. Pluszak ma wysokość około 33 cm, szerokość u podstawy – około 10 cm. Wykonany jest z miękkiego materiału, ma hypoalergiczne wypełnienie i rzemykowe włosy. Więcej o Kukusiu – maskotce dzieci na diecie bezglutenowej  TUTAJ przeczytacie.

Kukuś kosztuje 79 zł + 16 zł przesyłka pocztowa priorytetowa. Jak go kupić? Wystarczy napisać e-mail na adres sklep@bezglutenowamama.pl, podać swoje dane adresowe, a zwrotnie otrzymacie numer konta (dostępny jest on również w naszym sklepie internetowym). Po zaksięgowaniu wpłaty maskotka zostanie wysłana pod wskazany adres. Wysyłki będą prowadzone do 20 grudnia, do godz. 9 rano. 

Kukuś w pakiecie z książką – promocja na Boże Narodzenie

Kukusia w limitowanej świątecznej edycji można kupić również w pakiecie z bajką terapeutyczną dla dzieci z celiakią „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu” (KLIK, by przeczytać więcej o bajce-pocieszajce). Pakiet bajka z maskotką ma promocyjną cenę z okazji Bożego Narodzenia i kosztuje 105 zł + 16 zł przesyłka pocztowa priorytetowa. Standardowo taki zestaw kosztowałby 113,60 zł. W pakiecie jest taniej prawie o 9 zł.

Wiemy od najmłodszych czytelników bajki, że właśnie taki zestaw: maskotka i książka ma najbardziej magiczną moc. Poznawanie przygód Zosi i przytulanie Kukusia działa jak balsam dla duszy małego celiaczka. Tym bardziej, że Kukuś jest wyjątkowy jeszcze z jednego względu – nie można go na co dzień kupić ani w sklepie Bezglutenowej Mamy, ani w żadnym innym sklepie. W stałej sprzedaży jest tylko sama bajka-pocieszajka w sklepie internetowym Bezglutenowej Mamy KLIK. Kukuś natomiast pojawia się w sprzedaży tylko okazjonalnie – na przykład na pikniku u Bezglutenowej Mamy lub na targach, festynach, spotkaniach z czytelnikami. 

Chcesz kupić samą książkę dla dzieci z celiakią?

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się