Wiem, jak długo czekaliście na tę wiadomość: od dziś (sobota, 23 czerwca) w oficjalnej sprzedaży jest książka Bezglutenowej Mamy – „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu”. Bajkę dla dzieci z celiakią i na diecie bezglutenowej kupicie wyłącznie w naszym sklepie internetowym pod adresem: sklep.bezglutenowamama.pl. Liczba egzemplarzy pierwszego wydania jest ograniczona, gdyż zgodnie z projektem część egzemplarzy trafi bezpłatnie do szpitali i bibliotek w całej Polsce.

Tylko w naszym sklepie internetowym

Bajka „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu” autorstwa Marty Krzyżanowskiej – Sołtysiak miała premierę 15 czerwca, podczas targów Gluten Free Expo 2018. W sprzedaży jest od dzisiaj, wyłącznie w naszym sklepie internetowym sklep.bezglutenowamama.pl.  

Bawi, uczy, pomaga

Na 80 stronach bajki – pocieszajki dzieci z celiakią i na diecie bezglutenowej znajdą aż 40 barwnych, artystycznych ilustracji autorstwa Marty Koteckiej. Bajka o Zosi bawi małych czytelników, ale ukazuje też świat dziecięcych uczuć i zabaw. Jako bajka – pocieszajka ma walory terapeutyczne i edukacyjne. Prostym językiem wyjaśnia, co to jest celiakia, gluten, dieta bezglutenowa.

Kunsztowne wydanie

„Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu” mieści się w plecaczku. Ma szyte strony, więc przetrwa wszelkie próby. Wydawca bajki – pocieszajki zadbał również o jakość papieru – zastosował najwyższej jakości papier i karton okładkowy Pergraphica.