Blog

Mała Tosia lepi w Tatrach ruskie pierogi bezglutenowe video

23/08/2018

Mała Tosia lepi w Tatrach ruskie pierogi bezglutenowe video

23/08/2018

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Dzieci radzą sobie świetnie z tym, co spędza dorosłym sen z powiek ;)

Jeśli myślicie, że lepienie pierogów bezglutenowych jest trudne, to zobaczcie, jak sobie z tym radzi mała Tosia. Wielu z Was jednak powątpiewa, czy dzieci mogą lepić pierogi bezglutenowe? Przecież ciasto na pierogi gluten free jest wymagające: rwie się, jest za twarde albo za miękkie, pęka w czasie gotowania… Nic dziwnego, że wielu dorosłych z celiakią woli zrezygnować z pierogów, niż męczyć się przy stolnicy. Ale nie mała Tosia. Na wakacjach bez glutenu u podnóża Tatr udowodniła, że to dziecinnie proste.

W pensjonacie z dietą bezglutenową „Moje Tatry”, przy wsparciu Bezglutenowej Mamy, Tosia ulepiła doskonałe ruskie pierogi bezglutenowe. Powstały ze sprawdzonego Mix for Bread Balviten (tak tak, to ciasto na chleb, ale wychodzą z niego doskonałe pierogi bezglutenowe).

Zobaczcie minutowy filmik o tym, jak mała Tosia lepie pierogi. Potem zapraszam na film instruktażowy o lepieniu pierogów bez pszenicy i bez glutenu  – TUTAJ.

Zerknijcie też na stronę pensjonatu z dietą bezglutenową, rekomendowanego przez Bezglutenową Mamę –  MOJE TATRY. To właśnie tutaj odbywają się czasami warsztaty lepienia pierogów bezglutenowych – KLIKNIJ.

Inne filmy z serii Mama gotuje

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się