Blog

Kukuś i bajka-pocieszajka na warsztatach bezglutenowych w Lesznie

10/12/2018

Kukuś i bajka-pocieszajka na warsztatach bezglutenowych w Lesznie

10/12/2018

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Rodzice, którzy zapisali się z dziećmi na warsztaty piernikowe i Mikołajki z Bezglutenową Mamą w Lesznie 2018 (sobota, 15 grudnia) i chcieliby bez kosztów przesyłki kupić dla dzieci książkę lub maskotkę lub pakiet, proszeni są o kontakt pod adresem: sklep@bezglutenowamama.pl.  Przypominamy, że to wyjątkowa okazja – tylko na najbliższe 10 dni do sprzedaży trafi 70 pluszowych Kukusiów. To limitowana edycja na Boże Narodzenie. Kim jest Kukuś? Kto jeszcze nie wie, przypomnimy ;) To ręcznie wykonana maskotka dzieci na diecie bezglutenowej, ukochany pluszak bezglutenowej Zosi, bohaterki bajki – pocieszajki dla dzieci z celiakią. Dzieci, które już znają książkę „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu”, wiedzą, że nikt tak jak on nie rozumie ich małych i dużych spraw.

Przed świętami dociera do nas bardzo wiele zapytań o możliwość zakupu Kukusia, bo to fantastyczny prezent pod choinkę dla dziecka na diecie bezglutenowej. Z przyczyn technicznych nie zdążymy wstawić Kukusia do internetowego sklepu, ale wprowadzamy inną, równie prostą formę zakupu. W pakiecie z książką „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu” Kukuś ma korzystniejszą cenę, ale można go kupić również niezależnie od bajki. W stałej sprzedaży jest natomiast bajka terapeutyczna dla dzieci z celiakią „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu”. 

Będziesz na Mikołajkach i chcesz kupić maskotkę lub książkę?

 1. Napisz e-mail pod adres sklep@bezglutenowamama.pl i podaj, czy decydujesz się na:
  a) maskotkę w cenie 79 zł 
  c) książkę „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w  przedszkolu” w cenie 34,60 zł
  b) na pakiet: książka + maskotka w cenie 105 zł 
 2.  Podaj swoje dane (imię, nazwisko, telefon kontaktowy)
 3. Zwrotnie otrzymasz numer konta, by zapłacić za maskotkę lub za pakiet: maskotka + książka lub za książkę.
 4. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz e-mail z potwierdzeniem.
 5. Drogą elektroniczną umówisz się na dyskretny odbiór produktów w czasie warsztatów z Bezglutenową Mamą w sobotę, 15 grudnia 2018 w Lesznie.

Kukuś – maskotka dzieci na diecie bezglutenowej

Kukuś to maskotka ręcznie wykonana przez panią Sylwię, mamę dwójki dzieci. Słonecznie żółta kolba kukurydzy to przytulanka tytułowej bohaterki książki „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu”. Kukuś uwielbia się bawić i świetnie rozumie wielkie i małe problemy dzieci na diecie bezglutenowej. Pluszak ma wysokość około 33 cm, szerokość u podstawy – około 10 cm. Wykonany jest z miękkiego materiału, ma hypoalergiczne wypełnienie i rzemykowe włosy. Więcej o Kukusiu – maskotce dzieci na diecie bezglutenowej  TUTAJ przeczytacie.

Kukuś kosztuje 79 zł. Jak go kupić? Wystarczy napisać e-mail na adres sklep@bezglutenowamama.pl, podać swoje dane adresowe, a zwrotnie otrzymacie numer konta (dostępny jest on również w naszym sklepie internetowym). 

Kukuś w pakiecie z książką – promocja na Boże Narodzenie

Kukusia w limitowanej świątecznej edycji można kupić również w pakiecie z bajką terapeutyczną dla dzieci z celiakią „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu” (KLIK, by przeczytać więcej o bajce-pocieszajce). Pakiet bajka z maskotką ma promocyjną cenę z okazji Bożego Narodzenia i kosztuje 105 zł. Standardowo taki zestaw kosztowałby 113,60 zł. W pakiecie jest taniej prawie o 9 zł.

Wiemy od najmłodszych czytelników bajki, że właśnie taki zestaw: maskotka i książka ma najbardziej magiczną moc. Poznawanie przygód Zosi i przytulanie Kukusia działa jak balsam dla duszy małego celiaczka. Tym bardziej, że Kukuś jest wyjątkowy jeszcze z jednego względu – nie można go na co dzień kupić ani w sklepie Bezglutenowej Mamy, ani w żadnym innym sklepie. W stałej sprzedaży jest tylko sama bajka-pocieszajka w sklepie internetowym Bezglutenowej Mamy KLIK. Kukuś natomiast pojawia się w sprzedaży tylko okazjonalnie – na przykład na pikniku u Bezglutenowej Mamy lub na targach, festynach, spotkaniach z czytelnikami. 

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się