Blog

Eksperci na Gluten Free Expo 2018 w Warszawie

12/06/2018

Eksperci na Gluten Free Expo 2018 w Warszawie

12/06/2018

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Rozmowy z ekspertami zamiast klasycznych wykładów czekają nas już w tym tygodniu na Gluten Free Expo 2018 w Warszawie. Taka formuła przekazania wiedzy o celiakii i diecie bezglutenowej z pewnością zaciekawi nowicjuszy, jak i weteranów tematu. Co ciekawe, każdy ma szansę przekazać pytanie do eksperta już teraz, za pośrednictwem Facebooka organizatora (KLIKNIJ)

Pytania o gluten, celiakię i dietę bezglutenową

Oto treść posta na Facebooku organizatora Gluten Free Expo 2018 – Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej:

Masz pytania na temat diety bezglutenowej? Zastanawiasz się, jaki wpływ może mieć gluten na psychikę? Chcesz wiedzieć czy i kiedy należy podawać gluten dzieciom rodziców z celiakią? A może nurtują Cię inne sprawy? Zadaj pytanie w komentarzu, a my przekażemy je naszym ekspertom!

Na pytania będą odpowiadać: dr n. med. Katarzyna Kondej-Muszyńska – gastoenterolog i pediatra, dr n. med. Edyta Biernat-Kałuża – reumatolog, specjalista medycyny żywienia i stylu życia, prof. dr hab. n. med. Maciej Kaczmarski – gastroenterolog, alergolog, pediatra, dr Iwona Grobel – psychiatra.

 

Bogaty program Gluten Free Expo

Największe targi żywności bezglutenowej–  Gluten Free Expo 2018 odbędą się w piątek i sobotę (15-16 czerwca) w Warszawie. Organizator przygotował wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci z celiakią, w tym spotkania ze specjalistami oraz konkursy i zabawy. Na Gluten Free Expo 2018 znajdziemy stoiska ponad 60 wystawców z Polski i zagranicy, w tym stoisko Bezglutenowej Mamy. Właśnie tam zaplanowana jest premiera książki Bezglutenowej Mamy: bajki – pocieszajki dla dzieci z celiakią, na diecie bezglutenowej i innych dietach eliminacyjnych. Książka „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu” ukaże się na Expo. 

Szczegółowy program Gluten Free Expo 2018 znajdziecie TUTAJ.  

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się