Blog

Bezglutenowy dzień dziecka 2020 bajka o 30% taniej + prezent

27/05/2020

Bezglutenowy dzień dziecka 2020 bajka o 30% taniej + prezent

27/05/2020

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Z okazji bezglutenowego Dnia Dziecka przygotowałam niespodziankę w moim sklepie internetowym: pierwsza w Polsce tak bogato ilustrowana bajka dla dzieci z celiakią jest teraz dostępna o 30% taniej, a do każdego zakupu dołączam prezent 🥰Promocja na książkę „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu” (KLIK – dowiedz się więcej o bajce) trwa do 15 czerwca. 

Promocja na bezglutenowy Dzień Dziecka 2020 r. 

Bogato ilustrowana bajka terapeutyczna o celiakii i diecie bezglutenowej powinna znaleźć się w każdej bezglutenowej rodzinie. Wspiera  zarówno dzieci, jak i rodziców, dziadków, rodzeństwo, przyjaciół, nauczycieli. Bohaterką książki jest pięcioletnia Zosia, która z pluszowym przyjacielem Kukusiem krok po kroku wprowadza czytelników i ich rodziców w świat celiakii, badań i diety bezglutenowej. Bajka „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu” jest bardzo bogato ilustrowana. To książka dla najmłodszych czytelników, ilustracje są zatem równie ważne, co treść. Twórczynią ilustracji jest Marta Kotecka, na co dzień pracownik naukowy Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Marta stworzyła również postać Kukusia – pluszowej kolby kukurydzy o rozbrajającym uśmiechu.

Moja bajka o celiakii niesie również bardzo realny przekaz: opisuje historie Michała, Kasi i Marysi, którzy są na diecie bezglutenowej i świetnie się czują w przedszkolu i szkole. 

Dzięki mecenasom projektu bajka trafiła m. in. do przedszkoli, szpitali i bibliotek, a także do sprzedaży w moim sklepie internetowym sklep.bezglutenowamama.pl. Od niedawna można ją również kupić w bezglutenowym sklepie internetowym Friendly Food. 

 

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się