Blog

Zrób zakupy w internecie, towar odbierz na pikniku 15 czerwca

29/05/2019

Zrób zakupy w internecie, towar odbierz na pikniku 15 czerwca

29/05/2019

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Tego jeszcze nie było ;) Bezglutenowa Mama oraz dzialający od 2014 r. sklep Friendly Food Shop zapraszają do wyjątkowych zakupów przez internet. Zamów produkty za dowolną kwotę, a gotową paczkę odbierzesz osobiście w sobotę, 15 czerwca na pikniku bezglutenowym w Lesznie. Do wyboru masz ponad 1.700 produktów, nie płacisz za przesyłkę i otrzymujesz specjalny rabat oraz upominek na piknikowym stoisku. Jeszcze nikt w Polsce nie wprowadził takiego systemu sprzedaży produktów bezglutenowych. Innowacyjną formułę przetestujemy zatem w bezglutenowej stolicy Polski, w połowie czerwca. Zapraszamy na rodzinne święto osób z celiakią i na diecie bezglutenowej ;)

Bezglutenowe zakupy w czterech krokach

  • wybierz produkty w sklepie www.friendlyfoodshop.pl
  • do wyboru masz ponad 1.700 bezglutenowych produktów – z 10% rabatem!
  • złóż zamówienie i przejdź do kasy
  • zaznacz odbiór własny
  • dokonaj płatności przelewem lub Tpay (system płatności ) używając kodu rabatowego  3-piknik
  • zapisz/zapamiętaj swój nr zamówienia -ułatwi to nam szybsze odnalezienie właściwej paczki (nazwiska czasem powtarzają się)
  • jeśli zrobisz zakupy za kwotę poniżej 200 zł i system omyłkowo naliczy koszty przesyłki, natychmiast otrzymasz przelewem zwrot tej kwoty
  • odbierz swoje zakupy na pikniku
  • do zobaczenia ;)

Friendly Food Shop – tylko w internecie

Friendly Food Shop to chyba największy w Polsce internetowy sklep bezglutenowy. Do niedawna działał również jako bistro, mini – piekarnia i sklep stacjonarny w Poznaniu. W związku ze zmianami organizacyjnymi obecnie Friendly Food Shop to już wyłącznie sklep internetowy. Nadal jednak oferuje wyłącznie produkty bezglutenowe polskich i zagranicznych producentów. Znajdziemy tam produkty zarówno znanych marek, jak i tych niszowych. Ponad 1.700 produktów w jednym miejscu! Friendly Food jest również sklepem patronackim marki Incola. Zresztą – przekonajcie się sami, jak bogaty asortyment ma Friendly Food Shop ;) – KLIK.

A jeśli chcecie znów spotkać się osobiście z załogą sklepu, zapraszamy na III. Wielkopolski Dzień Diety Bezglutenowej w Lesznie, czyli na rodzinny piknik z Bezglutenową Mamą. Zapisy jeszcze trwają – KLIK.

Zobacz filmik z I. Wielkopolskiego Dnia Diety Bezglutenowej Leszno 2017

Na rodzinnym pikniku bezglutenowym będą z nami znani producenci bezglutenowi

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się