Blog

Pojawiły się nowe smaki bezglutenowych lodów Grycan

21/04/2023

Pojawiły się nowe smaki bezglutenowych lodów Grycan

21/04/2023

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Lody bezglutenowe Grycan w kilku nowych smakach

Śliwkowe lody bezglutenowe Grycan oraz wegańskie lody tej marki o bardzo dobrym składzie - to nowość na słodkie lato 2023.

Co prawda nowy smak lodów jest w sklepach już od kilku tygodni, ale wielu z Was sięgnie po niego dopiero z nastaniem cieplejszych dni. A te właśnie się zbliżają, widzieliście prognozy pogody na najbliższy weekend?

nowe smaki lody bezglutenowe grycan 2023

Genialne lody bezglutenowe

W tym roku nowym smakiem są lody borówkowe z nutką wanilii (na zdjęciu obok po lewej stronie), są przepyszne! Jak zawsze w lodach i sorbetach Grycana smaki są zrównoważone, nieprzesłodzone, a konsystencja to niebo ....

Moim odkryciem jest również słony karmel oraz śliwka w czekoladzie. Te smaki bezglutenowych lodów Grycan znalazłam niedawno w Intermarche w Lesznie i nie możemy się nimi w domu nacieszyć. 

Na zdjęciu powyżej zobaczcie pozostałe nowe smaki, które na lato 2023 wprowadziła marka Grycan. Z góry można założyć, że są genialne, jak wszystkie ....

Genialne lody bezglutenowe
Bezglutenowe lody i sorbety Grycan będą serwowane na pikniku w Lesznie - zapisz się

Wegańskie, bezglutenowe lody - nowe

Wegańskie lody bezglutenowe Grycana są dostępne od kilku lat, ale niemal co roku pojawiają się nowe smaki. Tym razem jest to czekolada oraz mango z kokosem, oba mają mega kremową konsystencję i bogaty smak.

Oznaczone są jako produkty bezglutenowe, można je kupić w kubeczkach po 500 ml. Są dostępne w marketach oraz w lodziarniach Grycana.

Wegańskie, bezglutenowe lody - nowe

Najlepiej w kubeczkach

W lodziarniach Grycana nie są dostępne wafelki bezglutenowe, a nakładane łyżką lody i sorbety mogą być zanieczyszczone okruszkami wafli. Najbezpieczniej więc kupować te pyszności w opakowaniach (po 500 lub 900 ml) i zjadać w domu albo poprosić w lodziarni o pudełeczko i łyżeczkę.

Z tego co wiem, niemal wszystkie (lub wszystkie ) lody i sorbety marki Grycan, nawet te o smaku tiramisu (!)  są bezglutenowe. Zawsze jednak sprawdzajcie to na etykiecie :) 

Najlepiej w kubeczkach
lody bezglutenowe grycan

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się