Blog

Piknik bezglutenowy 2018 w mediach

01/06/2018

Piknik bezglutenowy 2018 w mediach

01/06/2018

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Nasz piknik bezglutenowy, czyli II. Wielkopolski Dzień Diety Bezglutenowej w Lesznie cieszył się również zainteresowaniem mediów regionu leszczyńskiego. W portalu zw.pl ukazała się filmowa relacja i wywiad z Bezglutenową Mamą, a w portalach elka.pl oraz  leszno24.pl  zamieszczone są relacje i galerie zdjęć.

Ziemia Wschowska – portal regionu

„Piknik jest przykładem wyrównywania szans” – nosi tytuł relacji w portalu zw.pl. Relację, galerię zdjęć oraz filmowy wywiad z Bezglutenową Mamą znajdziecie TUTAJ. Nie przez przypadek relacja znalazła się w portalu Ziemi Wschowskiej – w pikniku bezglutenowym wzięli również udział mieszkańcy Wschowy i okolic. 

Relacja w portalu leszno24.pl

Na nasz piknik, czyli II. Wielkopolski Dzień Diety Bezglutenowej w Lesznie dotarli również reporterzy miejscowych mediów, m. in. Lidia Matuszewska z Gazety ABC (na zdjęciu z Bezglutenową Mamą).  Artykuł „Przyjemne z pożytecznym, czyli piknik  z Bezglutenową Mamą”, który ukazał się w elektronicznej wersji gazety (czyli leszno24.pl), przeczytacie TUTAJ

Portal regionu elka.pl

Na pikniku odwiedził nas reporter radia „elka”, z którym Bezglutenowa Mama miała w samo południe wejście „na żywo” na antenę. Wspólnie zapraszaliśmy osoby z celiakią i na diecie bezglutenowej, które jeszcze do nas nie dotarły. Relacja: TUTAJ.  W portalu elki znajdziecie również galerię zdjęć z pikniku bezglutenowego 2018.

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się