Blog

Pierogi bezglutenowe na pikniku to będzie hit!

11/06/2019

Pierogi bezglutenowe na pikniku to będzie hit!

11/06/2019

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Mrożone pierogi bezglutenowe w powszechnej sprzedaży! Tego jeszcze nie było w Polsce. Ale pierogów bezglutenowych nie było też jeszcze na pikniku w Lesznie – i w tym roku pojawią się po raz pierwszy. Producentem mrożonych pierogów bezglutenowych jest firma Mateo, która wystawi na pikniku swoje stoisko. Będzie tam można kupić zarówno mrożone pierogi bezglutenowe (do domu) jak i porcje pierogów na ciepło. Poniżej podajemy ceny. I oczywiście zapraszamy na największy w Polsce rodzinny piknik bezglutenowy. Wystarczy się zapisać, nie trzeba być członkiem naszego stowarzyszenia. Bo to piknik bez granic ;)

Mrożone pierogi bezglutenowe – dwa rodzaje

Firma Mateo Dębica jest producentem mrożonek zarówno dla gastronomii, jak i do sprzedaży detalicznej w sieciach i sklepach. W 2019 r. uruchomiła produkcję mrożonych pierogów bezglutenowych na dużą skalę.

Po wielu próbach i testach udało się stworzyć dwie wersje mrożonych pierogów bezglutenowych: ruskie i z kapustą. Producent pracuje jeszcze nad innymi wersjami. 

Dostępne na miejscu i na zapas – do domu

 Na pikniku bezglutenowym w Lesznie, w sobotę 15 czerwca, na stoisku Mateo Dębica będzie można kupić pierogi bezglutenowe w wersji mrożonej i dzięki temu wyposażyć domową zamrażarkę. Opakowanie mrożonych pierogów bezglutenowych – 450 g – będzie kosztować 9,90 zł.

Na miejscu będzie można również kupić porcję ugotowanych pierogów – w cenie 8 zł za 10 szt. 

Zobacz filmik z I. Wielkopolskiego Dnia Diety Bezglutenowej Leszno 2017

Na rodzinnym pikniku bezglutenowym będą z nami znani producenci bezglutenowi

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się