Blog

Nowość w Żabce: tostowy chleb bezglutenowy mięciutki i pyszny

02/12/2023

Nowość w Żabce: tostowy chleb bezglutenowy mięciutki i pyszny

02/12/2023

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Kolejna bezglutenowa nowość w Żabce: tostowy chleb bezglutenowy

Od kilku dni w sklepach Żabka można kupić tostowy chleb bezglutenowy marki Bezgluten. Opakowanie kosztuje 10 zł - tyle samo, co w sklepie internetowym producenta. 

Jest tak mięciutki i pachnący, a jednocześnie łatwo go smarować, że aż „szkoda” na tosty, to ocena bardzo wielu osób.

Nie wiemy, czy bezglutenowy chleb tostowy zostanie w Żabce na stałe, czy to tylko sezonowy produkt, więc warto go poznać, póki jest na półkach. 

Poznaj dokładny skład tostowego chleba bezglutenowego marki Bezgluten

Na regale z pieczywem

Bezglutenowy chleb tostowy marki Bezgluten można znaleźć w dziale "pieczywo" w Żabce, na najwyższej półce - tam go szukajcie. 

Jeśli nie wypatrzycie tego chleba, zapytajcie sprzedawcę - być może produkt jest jeszcze w kartonach na zapleczu. Może się też okazać, że kierownik go nie zamawiał z oferty sieci, obawiając się małego zainteresowania.  

I tu jest pole do działania dla każdego z nas: zachęćmy kierownika sklepu, by wprowadzał takie produkty, a gdy pojawią się po naszej prośbie - kupujmy je. To najlepszy argument dla sprzedawców, by nie "bali" się produktów bezglutenowych, bo faktycznie jest na nie zapotrzebowanie. 

Jak wspomniałam, tostowy chleb bezglutenowy polskiej marki Bezgluten kosztuje 10 zł, to standardowa cena za pieczywo bezglutenowe. 

Ten chleb jest jednak wyjątkowy - to ocena mojej 17-letniej Zosi i wielu internautów. Mięciutki od razu po wyjęciu z opakowania, łatwo smaruje się masłem (nie kruszy się, nie łamie), pachnący smacznym chlebem - naprawdę trudno poprzestać na jednej kromce! Dlatego żartujemy, że togo chleba aż "szkoda" na tosty.

Na regale z pieczywem

Mięciutki i pyszny od razu po wyjęciu z opakowania - to najważniejsze zalety tostowego chleba bezglutenowego z Bezglutenu. 

tostowy chleb bezglutenowy marki bezgluten w zabce

Pomysły na tosty

Można przyrządzić z niego klasyczne kanapki do szkoły, tosty z patelni, tosty z piekarnika lub tosty z opiekacza. Dużą popularnością cieszą się również przekąski z chleba tostowego, czyli tosty na słodko, tosty na słono lub babeczki z chleba tostowego. 

Pyszny jest też tost z jajkiem na patelni czy też zapiekanka z chleba tostowego z serem i warzywami. Doskonałym dodatkiem do zup i sałatek są z kolei grzanki z chleba tostowego - przyjemnie chrupiące.

Pomysły na tosty/współpraca reklamowa/KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się