Blog

Konkurs „Wigilia z Bezglutenową Mamą i Balvitenem”

17/11/2017

Konkurs „Wigilia z Bezglutenową Mamą i Balvitenem”

17/11/2017

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Już w niedzielę, 19 listopada, wraz z opublikowaniem pierwszego świątecznego przepisu bezglutenowego w programie kulinarnym Bezglutenowej Mamy na YouTube rozpoczynamy konkurs. Oczywiście konkurs bezglutenowy. Przygotujcie potrawę na bezglutenową Wigilię według przepisu z moich filmów, sfotografujcie ją i przyślijcie do 5 stycznia. Nagrodą jest torba pełna produktów bezglutenowych oraz udział w nagraniu odcinka kulinarnego  w programie Bezglutenowej Mamy na YouTube. Partnerem bezglutenowego konkursu jest polski producent żywności bezglutenowej – firma Balviten

Bezglutenowa Wigilia dla dziecka i dorosłego

Przygotowanie bezglutenowej Wigilii wydaje się niezwykle trudne i czasochłonne, zwłaszcza dla osób, które dopiero niedawno przeszły na dietę bezglutenową. Pocieszę Was jednak, że każdy z nas przeszedł kiedyś tę drogę. Mamy za sobą nieudane bezglutenowe pierogi wigilijne czy krokiety, kulebiaka czy pierniczki bezglutenowe. Potem z każdym rokiem było już tylko lepiej. Tym bardziej, że bezglutenowe dania wigilijna smakują zarówno dzieciom, jak i dorosłym na diecie bezglutenowej. Tak naprawdę smakują całej rodzinie – wiem z własnego doświadczenia. Zachęcam więc do przygotowania wszystkich lub prawie wszystkich potraw w wersji bezglutenowej – nawet gdy celiakię lub dietę bezglutenową ma tylko jedna osoba w rodzinie. 

Dlatego odetchnijcie, sięgnijcie do mojego zbioru świątecznych przepisów bezglutenowych i zaplanujcie Wigilię bez glutenu. Zerknijcie też do mojego poradnika: Bezglutenowa Wigilia jest smaczna. Szczególnie zachęcam do obejrzenia odcinków z przepisami na bezglutenowe Boże Narodzenie na moim kanale na YOUTUBE – KLIKNIJ. A jak już poznacie moje filmy z przepisami – weźcie udział w konkursie „Wigilia z Bezglutenową Mamą i Balvitenem.” Do wygrania jest udział w jednym z odcinków!  Wystarczy zrobić zdjęcie wigilijnej potrawy bezglutenowej, przygotowanej według przepisu z moich filmów. Na Wasze zdjęcia czekam od 27 grudnia 2017 r. do 5 stycznia 2018 r. 

Regulamin wigilijnego konkursu z Bezglutenową Mamą i Balvitenem

REGULAMIN

Regulamin konkursu fotograficznego dla osób stosujących dietę bezglutenową, zorganizowanego przez autorkę bloga www.bezglutenowamama.pl, pod tytułem: „Wigilia z Bezglutenową Mamą i Balvitenem”.

1. Organizatorem Konkursu na fotografię bezglutenowego dania (zwany dalej konkursem) jest autorka bloga Bezglutenowa Mama, zwana dalej organizatorem. Partnerem konkursu i sponsorem nagrody jest polski producent żywności bezglutenowej – firma BALVITEN.

2. Konkurs jest jednoetapowy i otwarty. Jest dedykowany osobom pełnoletnim.

3. Przedmiotem konkursu „Wigilia z Bezglutenową Mamą i Balvitenem” jest wykonanie fotografii bezglutenowej potrawy wigilijnej, przygotowanej według konkretnego przepisu z programu kulinarnego Bezglutenowej Mamy na YouTube i nadesłanie jej w wyznaczonym terminie e-mailem na adres organizatora, wraz z niezbędnymi danymi zamieszczonymi w punktach 8-9.

4. Osoba zgłaszająca pracę do konkursu „Wigilia z Bezglutenową Mamą i Balvitenem” zamieści na swoim profilu na Facebooku link do filmu z konkretnym odcinkiem kulinarnym na kanale Bezglutenowej Mamy.

5. Do konkursu można zgłaszać prace dotąd nie publikowane, wykonane własnoręcznie przez  osoby będące na diecie bezglutenowej. Uczestnik konkursu oświadcza, że zdjęcia zgłoszone w konkursie stanowią przejaw jego własnej twórczej działalności oraz nie naruszają one jakichkolwiek praw osób trzecich, w tym ich dóbr osobistych. W przypadku gdyby zgłoszenie naruszało jakiekolwiek prawa osób trzecich, w tym autorskie prawa majątkowe i osobiste, dobra osobiste lub prawo do wizerunku, uczestnik zobowiąże się do zaspokojenia wszelkich roszczeń zgłoszonych przez osoby trzecie w związku z naruszeniem tych praw.

6. Każdy uczestnik może przysłać tylko jedną pracę konkursową – czyli jedno zdjęcie jednego dania.

7. Uczestnikami konkursu nie mogą być członkowie rodzin organizatora ani osoby poniżej 18 r. życia.

8. Praca konkursowa powinna spełniać następujące warunki:

– fotografia musi spełniać warunki zdjęcia amatorskiego

– fotografa musi mieć wymiary 1200×675 pikseli

– w nazwie fotografii stanowiącej załącznik do e-maila należy wpisać imię i nazwisko autora pracy oraz nazwę potrawy

9. W e-mailu ze zgłoszeniem zdjęcia do konkursu „Wigilia z Bezglutenową Mamą i Balvitenem” należy podać dane: imię, nazwisko, miejscowość, wiek, adres e-mail, numer telefonu, a także oświadczenie, iż autor pracy jest osobą na diecie bezglutenowej lub bliskim członkiem rodziny osoby na diecie. Niezbędne jest również wskazanie w wiadomości e-mail konkretnego linku do filmiku na kanale Bezglutenowej Mamy na Youtube – do filmiku, na podstawie którego przygotowano potrawę i zdjęcie. 

10. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie określonym w Regulaminie będą
przetwarzane przez administratora zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r.
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Uczestnik
Konkursu ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania na warunkach
określonych w ustawie o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne,
aczkolwiek jest niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie. Dane osobowe przetwarzane będą w celu komunikacji z Uczestnikami oraz w celu przekazania nagrody zwycięzcy Konkursu i ogłoszenia wyników Konkursu. Dane osobowe mogą być również przetwarzane na podstawie i w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów prawa. Przetwarzanie danych osobowych Uczestników obejmować będzie następujący zakres danych:
• imię i nazwisko,
• adres e-mail,
• numer telefonu.

11. Autorzy prac, poprzez wzięcie udziału w konkursie, wyrażają zgodę na publikację ich fotografii do promocji na blogu www.bezglutenowamama.pl, na fanpage bloga, a także na Instagramie i kanale Bezglutenowe Mamy na YouTube oraz we wszystkich mediach i platformach internetowych Partnera konkursu – firmy Balviten. 

12. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na publikację jego imienia, nazwiska i miejscowości na blogu bezglutenowamama.pl, na fanpage bloga, a także na kanale Bezglutenowej Mamy na YouTube i Instagramie, a także na wszystkich platformach internetowych Partnera konkursu – firmy Balviten. 

13. Bezglutenowy konkurs ”Wigilia z Bezglutenową Mamą”  trwa od 27 grudnia 2017 r.  do 5 stycznia 2018 r.. Termin nadsyłania prac mija 5 stycznia 2018 r. o godzinie 23.59. Prace należy przesłać na adres e-mail: biuro@bezglutenowamama.pl.

14. Jury wybierze najciekawsze pracę i ogłosi wyniki do 15 stycznia 2018 r. Zwycięzca otrzyma torbę pełną produktów bezglutenowych i weźmie udział w nagraniu programu kulinarnego Bezglutenowej Mamy na YouTube. Termin nagrania odcinka zostanie określony indywidualnie ze zwycięzcą konkursu. 

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się