Blog

Kolonistka Bezglutenowej Mamy wygrała aukcję WOŚP bez glutenu 2022!

04/02/2022

Kolonistka Bezglutenowej Mamy wygrała aukcję WOŚP bez glutenu 2022!

04/02/2022

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Yes, yes, yes, super pakiet od Bezglutenowej Mamy na WOŚP 2022 „poszedł” za 420 zł, czyli drożej, niż dwa lata temu. Dziś przed południem aukcję wygrały, podobnie jak dwa lata temu, moja kolonistka Kasia i jej mama z Katowic. Brawo, gratulacje i dziękuję! Bezglutenowe serca biją dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy bardzo mocno! Wiem, że o walka pakiet WOŚP bez glutenu toczyła się do ostatniej chwili. Sprawa rozstrzygnęła się 2 minuty przed końcem licytacji. Posłuchajcie, skąd walczyła mama Kasi …

Pakiet WOŚP bez glutenu znów pojedzie do Katowic

Super pakiet od Bezglutenowej Mamy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zawierał m. in. moje dwie książki oraz bogaty zestaw nietuzinkowych produktów. Na Allegro zestaw licytowało kilkanaście osób, ale najcięższe boje trwały w ostatnich 10 minutach. Jedną z licytujących była lekarka Monika, mama Kasi (na zdjęciu po lewej stronie).

  • Byłam na dyżurze w szpitalu, a Kasia co chwilę dzwoniła z pytaniem, czy sprawdzam licytację – relacjonuje Monika, mama mojej kolonistki z celiakią. – Denerwowałam się, bo kilka minut przed końcem ktoś nas co chwilę „przebijał”. Ostatni raz kliknęłam dwie minuty przed końcem aukcji i udało się, jesteśmy z Kasią przeszczęśliwe. 

Co ciekawe, podobnie jak w licytacji na WOŚP bez glutenu w 2020 r., również tym razem Kasi i jej mamie nie tyle zależało na produktach, co na udziale w WOŚP. Tym bardziej, że od dawna mają w domu moje dwie książki wchodzące w skład pakietu. 

Tutaj kupisz

Bezglutenową książkę kucharską, jakiej jeszcze nie było + ebook na thermomix

Książki bezglutenowe trafią w dobre ręce

Od razu po zakończeniu dzisiejszej aukcji rozmawiałam ze zwyciężczynią, by ustalić sposób wysyłki pakietu. Przy okazji spytałam, co zrobi z dwiema takimi samymi bezglutenowymi książkami kucharskimi w jednym domu. Okazało się, że Monika ma znajomych z niedawno zdiagnozowaną celiakią w rodzinie – i tam powędrują, jako prezenty, zarówno książka kucharska, jak i bajka terapeutyczna dla dzieci. 

Bezglutenowa Mama zagrała z WOŚP po raz drugi. To ogromna radość i satysfakcja, ale również wielkie uznanie dla wrażliwości i ogromnego serca mojej kolonistki. Musicie bowiem wiedzieć, że za każdym razem to Kasia znalazła informacje o bezglutenowych aukcjach (2020 r. i 2022 r.) i dała znać mamie, by jako dorosła osoba wzięła w nich udział. Kasia od kilku lat jeździ na moje kolonie bezglutenowe, jest bardzo lubiana, towarzyska, serdeczna, pełna empatii i chętna do pomocy. Cieszę się, że dzieci z celiakią maja takie wielkie serca 😍

Tutaj kupisz

Bajkę terapeutyczną dla dzieci z celiakią i na dietach eliminacyjnych

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się