Blog

Gdzie kupić gotowe pierogi i uszka bezglutenowe na Wigilię 2021?

29/11/2021

Gdzie kupić gotowe pierogi i uszka bezglutenowe na Wigilię 2021?

29/11/2021

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Gotowe uszka bezglutenowe na Wigilię istnieją i można je kupić stacjonarnie oraz internetowo. To dobra wiadomość dla zapracowanych mam, babć czy żon i dla tych wszystkich, którym bezglutenowe uszka na Wigilię spędzają sen z powiek. Oczywiście jako bezglutenowa blogerka i autorka wielu przepisów (również na YouTube KLIK) polecam domowe uszka bezglutenowe na Wigilię. Polecam specjalny serwis: WIGILIA BEZ GLUTENU. Rozumiem jednak, że nie wszyscy są gotowi na takie wyzwanie. Pod koniec listopada odwiedziłam WOLNĄ – piekarnię bezglutenową we Wrocławiu. Spytałam, gdzie kupić bezglutenowe uszka na Wigilię 2021 – i od razu padła odpowiedź, że u nich. To znaczy gotowe uszka na Wigilię, podobnie jak pierogi bezglutenowe, można już zamawiać we wszystkich oddziałach WOLNEJ piekarni bezglutenowej we Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu i Komornikach. 

Na krótkim filmiku dowiecie się, co jeszcze będzie w ofercie tej piekarni. Bo nie tylko mrożone uszka bezglutenowe, i pierog, ale też inne przysmaki na słodko i słono. Uwaga: gotowe dania bezglutenowe na Wigilię będą dostępne tylko na zamówienie. Zatem osoby z celiakią, alergią na gluten czy nieceliakalną nadwrażliwością na gluten muszę się pospieszyć i odpowiednio wcześnie złożyć zamówienie. No, życie na diecie bezglutenowej wymaga pewnej logistyki 😁

A gdzie kupią gotowe uszka bezglutenowe na Wigilię 2021 mieszkańcy innych miast? Odkryłam właśnie tortelloni z borowikami , włoskiej marki Piaceri Mediterranei, dostępne w sklepie internetowym Jedzbezglutenu.pl. Mają długi termin przydatności, wystarczy wrzucić je na 2 minuty do wrzątku i gotowe. Dzięki dobrej jakości produktom Bezglutenowa Wigilia jest smaczna, pamiętajcie o tym 😎

Gdzie kupić bezglutenowe pierogi i uszka na Wigilię 2021?

Gdzie kupić gotowe uszka bezglutenowe na Wigilię w 2021 r.? No i pierogi, krokiety i inne bezglutenowe dania wigilijne? Oferują je m. in. te firmy (wejdź na ich profile na Facebooku lub strony internetowe sklepów):

  • piekarnia Bezglutelove.pl z Wieliczki (sprzedaż stacjonarna i wysyłkowa)
  • Pizza Naturalna z Poznania 
  • WOLNA Piekarnia Bezglutenowa we Wrocławiu, Poznaniu, Komornikach i Łodzi
  • Wypiekarnia Smaku w Przeźmierowie
  • Też Można w Poznaniu
  • sklep internetowy i delikatesy Atelier Smaku
  • Piekarnia Bezglutenowa BEZ – Poznań, Warszawa, Łódź, Kraków
  • internetowy i stacjonarny sklep ze zdrową żywnością Bliżej Natury w Poznaniu
  • Pracownia Wypieków Trójmiasto
  • sklep z żywnością bezglutenową Jedz Bez Glutenu.pl

Jeśli znacie jeszcze inne lokale, w których można zamówić lub kupić uszka bezglutenowe, pierogi i krokiety bezglutenowe i słodkie wypieki i wszelkie cuda 😁 – dajcie znać w komentarzach pod wpisem.

Inne filmy z serii Mama gotuje

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się