Blog

Darmowa dostawa zakupów bezglutenowych z Balvitenu

16/09/2022

Darmowa dostawa zakupów bezglutenowych z Balvitenu

16/09/2022

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Taniej nie będzie - darmowa dostawa zakupów bezglutenowych

Kilkanaście złotych można zaoszczędzić na bezglutenowych zakupach, ale tylko do 18 września. Polski producent Balviten oferuje darmową dostawę zakupów bezglutenowych przy zamówieniu na kwotę za 50 zł. Kwota minimalnych zakupów jest niespotykanie niska! Producenci kuszą nas czasem darmową wysyłką, ale zazwyczaj przy zakupach za 100-150 zł. Ale 50 zł i darmowa dostawa? To spora oszczędność, zostanie nam w portfelu przynajmniej 15 zł!

To dobra okazja, by spróbować np. świeże pieczywo bezglutenowe, na co dzień niedostępne w ogólnej sprzedaży w marketach. W ofercie Balvitenu są również świetne mixy, mąki jednorodne, produkty bezglutenowe keto, cudowne rogale śniadaniowe z maczkiem, ciasteczka bezglutenowe (bez cukru i z cukrem), słone paluszki, produkty bezglutenowe keto .... Słowem wszystko, co jest potrzebne podczas zakupów bezglutenowych. Zerknijcie na moje ulubione produkty, które zawsze tam zamawiam.

Przejdź do sklepu internetowego balvitenu

Zakupy bezglutenowe w Balvitenie

  • świeże pieczywo bezglutenowe: bochenek jasny (12 zł), rogale z maczkiem (8,37 zł), bagietka (7,33 zł)
  • pieczywo bezglutenowe z długim terminem: chleb Pełne Ziarno, LOW Carb - chleb bezglutenowy keto, chleb jasny (5 zł), Vitaldea z nasionami chii (13,09 zł)
  • mąki: mix B (12 zł), mix C (13 zł), mąki: (kokosowa, quinoa, gryczana, teff)
  • inne: proszek do pieczenia, nasiona konopi, płatki owsiane, gryczane i jaglane, guma guar (8,24 zł), zastępnik jaja w proszku (19,37 zł)
  • słodycze: ciasteczka sekret Agaty (11,5 zł), herbatniki owsiane z żurawiną (bez cukru - 8,37 zł), paluszki z solą (7,33 zł), mini brownie (3,55 zł),
Zakupy bezglutenowe w Balvitenie

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się