Blog

Co mówią rodzice i dzieci o koloniach u Bezglutenowej Mamy?

03/01/2019

Co mówią rodzice i dzieci o koloniach u Bezglutenowej Mamy?

03/01/2019

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Cieszę się, że moje kolonie z dietą bezglutenową z roku na rok cieszą się coraz większym uznaniem nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Doceniam, że przyjeżdżają do nas uczestnicy z dalekich stron, spędzający w podróży nawet całą noc w pociągu. Niezależnie od tego, gdzie odbywają się kolonie z Bezglutenową Mamą, rodziny pokonują nawet 500 km, by dotrzeć na turnus. Dla mnie to dowód ogromnego zaufania, ale i ogromne wyzwanie oraz poczucie odpowiedzialności. Tym bardziej cenię opinie rodziców o koloniach z Bezglutenową Mamą. Docierają do mnie w trakcie obozu, ale również przez kilka tygodni po jego zakończeniu. A wraz z nimi otrzymuję e-maile zapisujące dzieci na kolejny, przyszłoroczny turnus…. Zerknijcie sami, co sądzą rodzice o koloniach bezglutenowych w Kudowie-Zdroju w 2018 r.

Poznajcie opinie rodziców uczestników kolonii z Bezglutenową Mamą

  • Jako że nie miałam okazji osobiście uścisnąć Pani ręki i podziękować za wspaniałe kolonie mojego syna Witka, chciałabym zrobić to teraz. Bardzo dziękuję za tych 14 dni – zdaniem Witka, były bardzo udane, spędzone w fajnym towarzystwie, z miłą Panią, przygotowane z głową i staraniem o szczegóły i całokształt. Najmniej dowiedziałam się o diecie – mój Witek, jak Pani wie, jest niejadkiem. Cała rodzina śmieje się już z historii o tym, jak wszystkie dzieci zajadały się pizzą, a mój poszedł zapytać o margheritę, bo nie lubi szynki…;-) Reasumując, organizujecie Państwo kolonie naprawdę na 5 gwiazdek, bo skoro moje dziecię, indywidualista życiowy i smakowy, będąc pierwszy raz w życiu sam na wakacjach, ocenia je bardzo pozytywnie i nie wyklucza wyjazdu na kolonie za rok, znaczy to, że było bardzo dobrze. Dziękuję za wszystko i pozdrawiam.

 

  • Witaj Marto, pewnie tych wiadomości dostajesz mnóstwo ale pozwól, że i ja podziękuję pięknie:) Moi chłopcy są zachwyceni pobytem i przede wszystkim wyżywieniem na kolonii i w ich i naszym imieniu chciałabym gorąco podziękować za wszystko. Jedzenie było super, wychowawca Mateusz super, wycieczki super, wszystko super, super, super……. Ciągle słyszałam: „Mamo, wszyscy jedli to samo!!!” Sprawiliście, że moi chłopcy będąc pierwszy raz na kolonii daleko od domu wrócili z nich o wiele szczęśliwsi. Gotowi zostać tam tydzień dłużej. Niesamowite jak Ty rozumiesz potrzeby tych dzieci. Choć wiem, że podziękowania należą się całej kadrze składam je na Twoje ręce kochana. 

 

  • Pięknie dziękujemy za super kolonie ,dzieciaki wróciły zadowolone zaprzyjaźnione i odżywione 😉 Życzę teraz Wam udanych wakacji. PS czekam na relację z ośrodka Moje Tatry, jak będzie w porządku, to wybierzemy się tam na ferie.
 
  • Dzień dobry Pani Marto. Jeszcze raz dziękuję i gratuluję zorganizowania dzieciom tak dobrego i ciekawego wypoczynku. Już teraz zapisuję córkę na kolonie bezglutenowe w 2019 roku.

 

  • Własnie dzwoniła Jula. Przeszczęśliwa i zachwycona, że to jej najlepsze kolonie, a była już na dwóch innych. Nie wiem, jak Ci dziękować za wszystko, za tak wspaniale zorganizowane kolonie. Chylę czoła, bo to na pewno było trudne. Wyszło perfekcyjnie!  Oczywiście Julka już czeka na kolejne kolonie z Bezglutenową Mamą ;)
  • Pani Marto, na początek wielkie dzięki za cały trud i wysiłek i wspaniałą organizację cudownych kolonii !!! Ale może jeszcze będzie okazja kiedyś podziękować osobiście, bo na razie tylko mąż ma możliwość z Panią się widzieć i kontaktować osobiście. 

 

  • Zuzia jest zachwycona, przeszczęśliwa i nie chce wracać do domu😜. Jeszcze raz dziękujemy za możliwość uczestnictwa Zuzki na Twojej kolonii. Proszę ją zapisać na następny rok….😜. Pozdrawiamy serdecznie.

Na koloniach korzystamy z produktów znanych i sprawdzonych producentów

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się