Blog

Celiakia i marzenia. Co spotkało bezglutenowe dziewczyny zimą w Tatrach?

30/01/2023

Celiakia i marzenia. Co spotkało bezglutenowe dziewczyny zimą w Tatrach?

30/01/2023

Drukuj
UDOSTĘPNIJ
Dowiedz się więcej o bezglutenowym pensjonacie Moje Tatry

Celiakia i marzenia - to naprawdę możliwe

Jeśli dopiero zaczynacie przygodę na całe życie - z celiakią i dietą bezglutenową, głowa do góry. Z tą chorobą można żyć aktywnie, realizować marzenia, podróżować, uprawiać sport i niemal wszystkie zawody (oprócz żołnierza czy księdza).

Celiakia i marzenia idą w parze, co udowadniam każdego dnia mojej córce oraz tysiącom czytelniczek i czytelników. Dieta bezglutenowa wymaga tylko nieco większej logistyki i czasem dźwigania cięższego plecaka. A wszelkie blokady są tylko w naszych głowach - usuwajmy je, nie przekazujmy ich swoim dzieciom. 

Obie z Anią (razem jesteśmy na filmiku)  mamy celiakię i kochamy góry. Zimą 2023 wybrałyśmy się na bardzo prosty, 6-godzinny szlak. Najprostszy odcinek okazał się pułapką. Zamiast 2 godziny, zajął nam 4, bo co krok zapadałyśmy się w śniegu, na jeszcze nieprzetartej ścieżce. Ta wędrówka jest metaforą życia: wstawaj po każdym upadku, to jest sztuka ❤️ Karm też duszę, my posłuchałyśmy koncertu poezji SDM w naszym 100% bezglutenowym pensjonacie Moje Tatry w Białym Dunajcu.


KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się