Blog

Bezglutenowe zapiekanki na świeżych bagietkach tylko na pikniku

10/06/2019

Bezglutenowe zapiekanki na świeżych bagietkach tylko na pikniku

10/06/2019

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Bezglutenowe zapiekanki na świeżych bagietkach, z pieczarkami i mega ciągnącym się serem, okraszone ketchupem lub majonezem – to jest jedna z atrakcji corocznego pikniku bezglutenowego w Lesznie. Zapiekanki jak zawsze będą dostępne na stoisku firmy Balviten – lidera na rynku świeżego i długoterminowego pieczywa bezglutenowego w Polsce. Tradycją już jest, że bezglutenowe zapiekanki są wydawane nieodpłatnie – na podstawie kuponów, które będą do odbioru w rejestracji pikniku. A kiedy spotykamy się na pikniku? Już w najbliższą sobotę, 15 czerwca.

Bezglutenowe zapiekanki z budki –  tylko w Lesznie

Zapiekanka nie jest pewnie szczytem kulinarnych marzeń dzieci i dorosłych, ale bezglutenowa zapiekanka dla chorych na celiakię jest rarytasem. Gdy dodatkowo taką zapiekankę można zjeść poza domem, na festynie, pod gołym niebem – to już jest bezglutenowe niebo. Zrozumie tylko ten, kto ma celiakię lub jest na diecie bezglutenowej z innych przyczyn ;)

Wracając do tegorocznego pikniku, czyli III. Wielkopolskiego Dnia Diety Bezglutenowej w Lesznie. Zapiekanki będą dostępne na stoisku firmy Balviten. Powstaną na bazie przepysznej świeżej bagietki bezglutenowej KLIK, z dodatkiem żółtego sera bezlaktozowego, pieczarek i ketchupu lub majonezu (do wyboru). Mamy nadzieję, że ich boski zapach będzie się unosił nad całym piknikiem ;)

Zobacz filmik z I. Wielkopolskiego Dnia Diety Bezglutenowej Leszno 2017

Na rodzinnym pikniku bezglutenowym będą z nami znani producenci bezglutenowi

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się