Blog

Bezglutenowe hot-dogi tylko u Bezglutenowej Mamy na pikniku

05/06/2019

Bezglutenowe hot-dogi tylko u Bezglutenowej Mamy na pikniku

05/06/2019

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Bezglutenowe hot-dogi jak zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników pikniku w Lesznie. Dlaczego? Bo nie można ich kupić w żadnej budce ani w żadnym barze w Polsce ;) Już otrzymujemy mnóstwo pytań o to, jak zdobyć bony na bezglutenowe hot-dogi i czy będą serwowane z dodatkami czy bez? Uspokajam: bony na bezglutenowe hot-dogi otrzymają wszystkie dzieci, ale mamy nadzieję, że wystarczy ich dla wszystkich uczestników ;) Zadbamy o to wspólnie z producentami: Incola (bezglutenowe bułki na hot-dogi), Nik-Pol (bezglutenowe parówki 100% mięsa) oraz Roleski (bezglutenowe sosy i ketchup). A nasze bezglutenowe hot-dogi jak zawsze będą wydawane ze specjalnego wózka ;)

Bezglutenowe hot-dogi tylko w Lesznie

Hot-dogi nie są oczywiście wymarzonym posiłkiem dla dziecka na diecie bezglutenowej, ale u Bezglutenowej Mamy sprawa wygląda inaczej ;) Bezglutenowe hot-dogi serwowane nieodpłatnie na pikniku w Lesznie powstają na bazie:

  • specjalnej bułki hot-dogowej bez skrobi pszennej i soi  – INCOLA – KLIK PRZECZYTAJ SKŁAD
  • najlepszych na rynku drobiowych parówek bezglutenowych „Z Bobrownik” o zawartości 100% mięsa – Nik-Pol KLIK
  • miłośnicy sosów, ketchupu, musztardy czy majonezu mogą wybrać je z szerokiej oferty ROLESKI KLIK

Od lat bezglutenowe hot-dogi wydaje dzieciom i dorosłym Ania Woźna – wolontariuszka Stowarzyszenia Przyjaciół Bezglutenowej Mamy. Ania również jest bezglutenową mamą dorosłego Przemka, który obecnie studiuje w Poznaniu. Wspólnie ustawiają na pikniku specjalny wózek, piekarniczki i niestrudzenie, w upale czy deszczu, wydają hot-dogi. I zawsze, dosłownie zawsze jest to hit rodzinnego pikniku u Bezglutenowej Mamy.

Spróbuj, a polubisz

W minionych latach bezglutenowe hot-dogi na pikniku cieszyły się takim powodzeniem, że uczestnicy wykupili w sklepie wszystkie bułki marki Incola. Bo jak już spróbowali hot-doga, nie mogli się oprzeć ;)

Tym razem bułki, podobnie jak produkty wielu innych firm, można będzie kupić na pikniku, ale można je również zamówić przez internet w sklepie Friendly Food Shop I bez kosztów przesyłki odebrać na imprezie – SZCZEGÓŁY KLIK.

Zobacz filmik z I. Wielkopolskiego Dnia Diety Bezglutenowej Leszno 2017

Na rodzinnym pikniku bezglutenowym będą z nami znani producenci bezglutenowi

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się