Blog

Wyjątkowa promocja Incoli dla uczestników pikniku bezglutenowego

14/06/2019

Wyjątkowa promocja Incoli dla uczestników pikniku bezglutenowego

14/06/2019

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Wiemy, że niemal wszyscy, którzy spróbują na naszym pikniku bezglutenowego hot-doga, chcą od razu kupować mega zapas tych pysznych bułek z Incoli. Efekt jest taki, że na stoisku sprzedażowym zawsze jest ich za mało… W tym roku na piknik zapisało się już 750 osób – padł kolejny rekord ;) Oczywiście w tym roku również będzie można kupić bezglutenowe bułki hot-dogowe w super cenie, ale… na nieco innych zasadach, niż dotychczas. Przeczytajcie ;)

Tego jeszcze nie było – zakupy prosto u producenta

Bezglutenowe bułki hot-dogowe Incoli co roku na naszym pikniku zdobywają mnóstwo pochwał. Dzieci i dorośli mówią wprost, że to najlepsze bułki hot-dogowe, jakie dotąd jedli. A na potwierdzenie wykupują na pikniku wszystkie bułki ze stoiska sprzedażowego. Dlatego w tym roku producent przygotował niecodzienną firmę sprzedaży zarówno bezglutenowych bułek hot-dogowych, jak i wszystkich swoich produktów. Otóż: wszyscy uczestnicy pikniku będą mogli zjeść bezglutenowego hot-doga. Bułki, jak i inne produkty Incoli będzie można kupić:

  • W  PROMOCYJNYCH CENACH
  • PRZEZ INTERNET 
  • PO PIKNIKU
  • BEZ KOSZTÓW PRZESYŁKI
  • KRÓTKI CZAS AKCJI – KILKA DNI PO PIKNIKU

Szczegółowe informacje na temat piknikowej promocji uzyskacie na stoisku marki Incola. Przybywajcie tam zatem tłumnie. Na III. Wielkopolskim Dniu Diety Bezglutenowej 2019 spotykamy się w Lesznie, w sobotę 15 stycznia. Do zobaczenia ;)

Zobacz filmik z I. Wielkopolskiego Dnia Diety Bezglutenowej Leszno 2017

Na rodzinnym pikniku bezglutenowym będą z nami znani producenci bezglutenowi

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się