Blog

Urodziny bez glutenu w pizzerii? Tak w Poznaniu! - video

14/11/2022

Urodziny bez glutenu w pizzerii? Tak w Poznaniu! - video

14/11/2022

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Urodziny bezglutenowe w pizzerii: poza domem, w mieście? To możliwe!

Czy można wyprawić urodziny bez glutenu w mieście, poza domem? Tak! Teraz już tak!

Macie szczęście, że żyjecie w 2022 r., bo obecnie stosowanie diety bezglutenowej jest o wiele prostsze. W marketach są regały z żywnością dla osób z celiakią, działają wysyłkowe piekarnie bezglutenowe, istnieje też 100% bezglutenowy pensjonat, restauracje, a także pizzerie bezglutenowe, m. in. w Poznaniu, Katowicach czy Gdańsku. I to są miejsca, w których można wyprawić bezglutenowe urodziny dla dzieci lub dorosłych :)

Jednym z takich miejsc jest Pizza Naturalna przy ul. Hetmańskiej (wejście od Jarochowskiego) w Poznaniu. Ponieważ jest obleganym lokalem, najlepiej z kilkudniowym wyprzedzeniem zamówić tam stolik. Zjeść można pizzę bezglutenową, wegańską, bez drożdży, pszenną, bez laktozy, bez sera, na węglowym cieście ... - od wyboru do koloru. Są też sałatki, zupa, desery, soki, piwo bezglutenowe. 

Zobaczcie na filmiku, który wrzuciłam też na TikTok, jak moja szalona rodzinka spędziła bezglutenowe urodziny w tej pizzerii :)

No i jeszcze jeden news: od 14 listopada 2022 r. bezglutenową pizzę z Pizzy Naturalnej można zamówić kurierem!!! Link poniżej.


Możesz też zamówić bezglutenowe pizze z Pizzy Naturalnej Poznania do domu, do różnych miast w Polsce!Gdzie jeść bezglutenowo? Oto bezglutenowe restauracje, bary, kawiarnie, pizzerie ...


KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się