Blog

Słodka kampania u Bezglutenowej Mamy - wygrywaj torty i kupony od E-torty!

18/02/2024

Słodka kampania u Bezglutenowej Mamy - wygrywaj torty i kupony od E-torty!

18/02/2024

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Rozdajemy bezglutenowe torty i kupony zniżkowe z firmą E-torty!

W poniedziałek rusza słodka kampania u Bezglutenowej Mamy - wygrywaj pyszne bezglutenowe torty i kupony zniżkowe od firmy E-torty. Dostawa kurierem, pod same drzwi! Obserwuj mój profil na Instagramie i Facebooku i wygrywaj pyszności!

Kampania z firmą E-torty.pl potrwa od 19 do 26 lutego, torty i kupny będą do wygrania zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. W sumie rozdamy 7 tortów o wartości 200 zł każdy i 100 kuponów zniżkowych o wartości 50 zł. To naprawdę słodka okazja, by poznać torty bezglutenowe z E-torty!

To jest prawdziwa rewolucja w bezglutenowym świecie - nie musisz się już martwić, gdzie kupić tort bezglutenowy, bo kurier dostarczy go pod każdy adres!!

Marka E-torty od niedawna ma w ofercie bezglutenowe torty, aż 6 smaków, a także inne słodkości, i ciągle się rozwija. Dostarcza je w całej Polsce w ciągu 48 godzin od zamówienia! Do tortu można dodać spersonalizowane życzenia. Potem wystarczy czekać na łzy szczęścia bliskiej osoby, która odbierze słodką przesyłkę z rąk kuriera...

Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie zamówić bezglutenowy tort, odpowiedź jest tylko jedna ❤️

gdzie zamówić tort bezglutenowy kurierem
Poznaj wszystkie smaki tortów bezglutenowych od E-Torty!

Zabawa na Instagramie u Bezglutenowej Mamy

W poniedziałek, 19 lutego rusza zabawa na profilu Bezglutenowej Mamy na Instagramie (link poniżej). Wystarczy obejrzeć filmik, a następnie w komentarzu odpowiedzieć na zadane pytanie.

Zabawa potrwa do północy danego dnia, a o świcie zostanie wybrany zwycięski komentarz. Tego samego dnia zwycięzca zostanie poproszony o wybór tortu i wskazanie swojego adresu lub adresu osoby, której chce sprezentować tort.

Podobnie będzie z kuponami zniżkowymi na kwotę 50 zł. 

Zabawa na Instagramie u Bezglutenowej Mamy
Przejdź na profil Bezglutenowej Mamy na Instagramie
gdzie zamówić tort bezglutenowy kurierem

Zabawa na Facebooku u Bezglutenowej Mamy

Równolegle będzie trwała zabawa na Facebooku Bezglutenowej Mamy (link poniżej) - na tych samych zasadach.

Czytasz post, w komentarzu odpowiadasz na pytanie, a następnego dnia o świcie możesz dowiedzieć się, że jesteś zwycięzcą i bezglutenowy tort z E-Torty trafi właśnie do Ciebie ❤️ A jeśli się nie uda, spróbuj jutro lub przez kolejne dni!

Zabawa na Facebooku u Bezglutenowej Mamy
Przejdź na profil Bezglutenowej Mamy na Facebooku i baw się

Jak to jest zrobione?

Zastanawiasz się pewnie, jak to jest możliwe, że tort bezglutenowy dociera do odbiorcy w idealnym stanie. Też budziło to moje obawy, ale niepotrzebnie. 

Tort jest perfekcyjnie zabezpieczony w specjalnie opracowanym kartoniku - naprawdę szacun dla twórcy opakowania. Dodatkowo - w sezonie letnim - dołączany jest wkład chłodzący, który zapewnia właściwą temperaturę. Tort bezglutenowy z E-torty, nawet gdy przejedzie z kurierem 600 km, wygląda jak dostarczony prosto z cukierni w Twoim mieście ❤️

A skąd pewność, że torty zamawiane w E-Torty.pl są bezglutenowe? Osobiście to sprawdziłam, byłam w cukierni, która przygotowuje te arcydzieła, osobiście znam też twórczynię tych łakoci.

Jest to pracownia 100% bezglutenowa. I właśnie z tego miejsca zamówiony tort bezglutenowy wyrusza w podróż do solenizanta, pary młodej czy na Pierwszą Komunię. Najpiękniejszy prezent 🎂

Jak to jest zrobione?
Poznaj wszystkie torty bezglutenowe w firmie E-Torty!


/współpraca reklamowa/KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się