Czy w stałej sprzedaży w Rossmannie zostaną bezglutenowe „oreo”, czyli włoskie herbatniki bezglutenowe Chocolate O’s z Dr Schaer? Wszystko w rękach klientów na diecie bezglutenowej z Łodzi i okolic. Rossmann testuje właśnie to bezglutenowe „oreo”. Jeśli się będzie dobrze sprzedawać, trafi na półki drogerii w całej Polsce. Ja jestem za, bo te ciasteczka naprawdę zasługują na miano bezglutenowego „oreo”, co z pewnością docenią dzieci na diecie bezglutenowej. 

Bezglutenowe „oreo” – nie tylko dla dzieci

Jak już pisałam wielokrotnie na moim profilu na Facebooku, Rossmann w Manufakturze w Łodzi (największa galeria handlowa w mieście) często testuje nowe produkty, w tym gluten-free. Jeśli dobrze się sprzedają i znikną z półki, trafiają do stałej sprzedaży w sieci drogerii w całej Polsce. Kochani łodzianie i bezglutenowi turyści odwiedzający Łódź: wszystko w Waszych rękach 🙂. Tym bardziej, gdy trwa promocja 2+2.

Testowane właśnie bezglutenowe „oreo” z Schaer, czyli Chocolate O’s są najbliższym oryginału zastępnikiem oryginalnych Oreo – co docenią dorośli i dzieci na diecie bezglutenowej

Klienci na diecie bezglutenowej

Jeśli chcemy mieć bezglutenowe  „oreo” na wyciągnięcie ręki, sieć Rossmann jest naszym sprzymierzeńcem: te drogerie są w całej Polsce: w galeriach handlowych, w małych i dużych miastach, w centrum i na obrzeżach. Każdy Rossmann ma regał z żywnością dla klientów na diecie bezglutenowej, gdzie znajdziemy wiele produktów Dr Schaer (Mix B do wypieków drożdżowych, uniwersalny mix bezglutenowy Mix It!, precelki bezglutenowe, „prince polo” bezglutenowe itd.). Poszczególne drogerie mają większy lub mniejszy wybór na zdrowych regałach, ale na prośbę klientów na diecie bezglutenowej sprowadza poszczególne produkty. 

Obecnie Rossmann w Manufakturze w Łodzi, oprócz nowych produktów marki Dr Schaer,  testuje również produkty z Glutenexu (słodycze bezglutenowe i Balvitenu (pieczywo, makarony i mixy bezglutenowe). Trzymamy kciuki, by wszelkie testy przebiegły pomyślnie :).

Skład herbatników bezglutenowych Chocolate O’s

Jaki jest skład bezglutenowych herbatników Chocolate O’s z Dr Schaer? Oto on: krem mleczny 35% [tłuszcze roślinne (kokosowy, palmowy), mleko pełne w proszku 6,5%, dekstroza, cukier, laktoza (mleko), emulgator: lecytyna sojowa; naturalny aromat] skrobia kukurydziana cukier olej palmowy ,mąka kukurydziana chude kakao w proszku 5% mąka sojowa skrobia ziemniaczana pełne mleko w proszku sól substancje spulchniające: węglany amonu, węglany soduMoże zawierać śladowe ilości łubinu.

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2018-01-18T13:01:35+00:0018 stycznia 2018|

    Zostaw komentarz    Specjalistyczne kolonie z Bezglutenową Mamą 2019