Specjalnie z okazji Dnia Dziecka i Dnia Mamy przygotowałam pięć najlepszych i najciekawszych przepisów bezglutenowych z mojej książki kucharskiej – w wersji na thermomix i lidlomix. Bo gotowanie bezglutenowe z tymi urządzeniami jest dużo prostsze niż tradycyjne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu oraz wysiłku. W wielu bezglutenowych domach te sprzęty są wręcz królami kuchni! Plik pdf z przepisami zostanie dołączony w prezencie do każdej książki kucharskiej lub bajki terapeutycznej dla dzieci z celiakią i na diecie bezglutenowej, które kupicie do 1 czerwca włącznie.  

Tutaj kupisz

Najlepszą książkę z przepisami bezglutenowymi + prezent 5 przepisów na thermomix/lidlomix

Bezglutenowa kuchnia z thermomixem / lidlomixem

Tak naprawdę wszystkie potrawy i wypieki z mojej bezglutenowej książki kucharskiej „W kuchni Bezglutenowej Mamy” można przygotować za pomocą lidlomixa czy thermomixa. Przecież to tylko roboty, które miksują, blendują, szatkują, podgrzewają, wyrabiają ciasto, gotują na parze, roztapiają czekoladę ….. Jeśli znacie ich funkcje z przepisów zaprojektowanych w systemie, wykorzystajcie je teraz do szykowania pyszności z mojej bezglutenowej książki kucharskiej.  Eksperymentujcie, korzystajcie ze wskazówek z niniejszego e-booka i cieszcie się zdrową, kolorową i pyszną kuchnią bezglutenową. W razie pytań szukajcie mnie na Facebooku i Instagramie, chętnie pomogę.

Pamiętajcie, że celiakia i dieta bezglutenowa nie wykluczają nas kulinarnie w najmniejszym stopniu. Wszystkie, naprawdę wszystkie potrawy możemy przygotować we własnej kuchni, choć z nieco innych składników. Zapewniam jednak, że są tak samo pyszne, jak glutenowe. 

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!