Blog

Poznajcie zmieniony przepis na cud rogaliki bezglutenowe z nadzieniem serowym!

27/02/2024

Poznajcie zmieniony przepis na cud rogaliki bezglutenowe z nadzieniem serowym!

27/02/2024

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Przepis na cud rogaliki bezglutenowe Grażyny, teraz z nadzieniem serowo - cytrynowym

To jeden z Waszych ulubionych przepisów bezglutenowych na moim blogu, ale po 9 latach wymagał odświeżenia i cieszę się, że teraz mogę go zaprezentować.

To cud rogaliki bezglutenowe Grażyny, z nadzieniem serowo - cytrynowym, przebój moich kolonii sprzed 9 lat. 

Te rogaliki bezglutenowe są jeszcze bardziej puszyste, a twarogowe nadzienie wzbogacone skórką cytrynową to po prostu niebo.

Upiekłam je tym razem na sprawdzonej i powszechnie dostępnej mieszance bezglutenowej Mix B - Bread Mix marki Schär (do kupienia w: Rossmann, Carrefour, Auchan, sklep JedzBezGlutenu.pl) - i to był oczywiście dobry wybór.  

Poniżej zobaczcie składniki, które są potrzebne do tego przepisu bezglutenowego i oczywiście link przekierowujący do odnowionego przepisu.

Od razu życzę smacznego :)

rogaliki bezglutenowe drożdzowe z serem
Tu jest dokładny przepis na rogaliki bezglutenowe z serem - kliknij

Nie musi być ser!

To jedyny na moim blogu przepis bezglutenowy na rogaliki z serem, ale nie będę jak lew bronić tego konkretnego nadzienia. Chociaż ten ser z cytryną, mniam mniam ... Śmiało możecie ser zastąpić marmoladą, kremem czekoladowym, masą makową - tak jak lubicie. 

Rogaliki bezglutenowe z tego przepisu będą pyszne z każdym farszem, zapewniam. Zadbajcie tylko o dobrą konsystencję ciasta drożdżowego. Tak jak podaję w recepturze: w razie potrzeby dodajcie kilka łyżek mleka i ponownie wyróbcie ciasto. Ma być elastyczne, nie może być gliniaste ani zbite, bo wtedy rogaliki nie urosną i wyjdą z piekarnika twarde...

Nie musi być ser!
W sklepie JedzBezGlutenu.pl można kupić mieszankę Mix B - Bread Mix marki Schär
łatwy przepis na drożdżowe rogaliki bezglutenowe


KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się