Blog

Ostatnia bezglutenowa Wigilia w pensjonacie Moje Tatry 2023

06/12/2023

Ostatnia bezglutenowa Wigilia w pensjonacie Moje Tatry 2023

06/12/2023

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Ostatnia bezglutenowa Wigilia w pensjonacie Moje Tatry

Tak, to już ostatnia bezglutenowa Wigilia w pensjonacie Moje Tatry. Jeśli chcecie poczuć magię Bożego Narodzenia i cieszyć się bliskością rodziny, zamiast pracować kilka dni w kuchni, i mieć zapewnioną 100% Wigilię bez glutenu, to jest ostatnia szansa. 

Gospodyni bezglutenowego pensjonatu Moje Tatry, po kilku latach nieprzerwanej organizacji Bożego Narodzenia ogłosiła właśnie, że w 2023 r. będzie ostatnia Wigilia bez glutenu

Zapisy na Boże Narodzenie bez glutenu w górach już trwają, zostało kilka wolnych miejsc, jeśli zatem planowaliście spędzenie kiedyś bezglutenowej Wigilii poza domem, to teraz jest chyba ostatni moment. 

Pensjonat zaprasza również na Sylwestra i ferie bezglutenowe 2024. Aż dwa razy w czasie ferii pojawi się tam z warsztatami Bezglutenowa Mama, oj będzie się działo!

Pamiętajcie, że Tatry to obecnie jedno z nielicznych miejsc, gdzie jest gwarantowana prawdziwa zima i znakomita zabawa dla dzieci!

bezglutenowa wigilia w gorach 2023 pensjonat moje tatry

Bezglutenowa Wigilia pod Tatrami

Bezglutenowy pensjonat Moje Tatry leży w Białym Dunajcu, 10 km od Zakopanego, z dala od zgiełku podhalańskiej stolicy. To właśnie tam organizowane jest Boże Narodzenie bez glutenu 2023. Gospodyni zaprasza na pobyty minimum 4 dniowe, oferując bogaty program i wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Najważniejszym punktem będzie oczywiście uroczysta kolacja wigilijna i poznanie góralskich zwyczajów, m. in. dzielenie się opłatkiem maczanym w miodzie. 

Bezglutenowa Wigilia pod Tatrami

Program Bożego Narodzenia bez glutenu

W programie Bożego Narodzenia bez glutenu będzie wieczór góralski z poczęstunkiem, warsztaty malarskie dla dzieci, kulig. Do dyspozycji gości pozostaje całodobowo karczma i gospoda z kominkiem, gdzie można sobie przygotować kawę, herbatę, gdzie można biesiadować przy muzyce i własnych przekąskach. Wokół pensjonatu są urokliwe pola, po których można spacerować z widokiem na Tatry. Oprócz rodzinnej atmosfery (pensjonat jest kameralny, prowadzi go gospodyni chora na celiakię), goście mają zagwarantowane najwyższej jakości i bogate jedzenie bezglutenowe - to magnes, który przyciąga osoby z celiakia nie tylko z Polski!

Program Bożego Narodzenia bez glutenu
sylwester bez glutenu w górach

Kilka lat temu Nowy Rok przywitaliśmy w schronisku Ornak w Dolinie Kościeliskiej, gdzie dotarliśmy pieszo tuż przed północą. Taki Sylwester bez glutenu jest możliwy tylko w górach.

Pyszny i komfortowy Sylwester w górach

Jeśli marzy Wam się Sylwester bez glutenu w górach, to można go spędzić w tym pensjonacie. Na gości czekają pokoje z łazienkami, najlepsze na świecie jedzenie bezglutenowe i atmosfera daleka od hucznych obchodów w dużych miastach czy kurortach. W programie jest kulig, ognisko i jak zawsze bogaty bufet.    

Pyszny i komfortowy Sylwester w górach

Ferie bez glutenu 2023

W Tatrach zima już w pełni, dlatego pensjonat przyjmuje już rezerwacje na ferie bez glutenu w górach. Po raz kolejny odbędą się tam również zimowe wczasy bezglutenowe dla rodzin z małymi dziećmi, w tym warsztaty kulinarne z cukiernią Vaniliowa spod Poznania. Szczegóły poznacie na stronie internetowej pensjonatu Moje Tatry, link poniżej.  Bezglutenowa Mama jak co roku sędzi bezglutenowe ferie w Moich Tatrach, w terminie 1-5 lutego i 20-25 lutego, wtedy na pewno zrobimy bezglutenowe warsztaty kulinarne! Warsztaty będzie też organizować gospodyni pensjonatu przez całą zimę, aż do marca.

Ferie bez glutenu 2023

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się