Blog

2

Mikołajki z Bezglutenową Mamą i Świętym Mikołajem 2019

14/11/2019

Mikołajki z Bezglutenową Mamą i Świętym Mikołajem 2019

14/11/2019

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Jeszcze nie ruszyły zapisy, ale już zapiszcie sobie termin pysznych Mikołajek dla dzieci na diecie bezglutenowej. Gdzie? Oczywiście w bezglutenowej stolicy Polski, czyli w Lesznie. Kiedy? W niedzielę, 8 grudnia. Nie trzeba być członkiem naszego stowarzyszenia bezglutenowego – wystarczy, jeśli dziecko ma celiakię lub jest na diecie bezglutenowej z innych przyczyn zdrowotnych. Na Mikołajki z Bezglutenową Mamą zapraszamy tradycyjnie również seniorów i osoby samotne na diecie bezglutenowej. Dla wszystkich przygotujemy bezglutenowe paczki, które wypełnią produkty od polskich i zagranicznych producentów żywności gluten-free. Zatem dosłownie i w przenośni – będą to bezglutenowe Mikołajki 2019. 

Pyszne Mikołajki dla dzieci na diecie bezglutenowej 2019

Wzorem minionych lat spotykamy się w Lesznie, gdzie mikołajkowe spotkania dla dzieci na diecie bezglutenowej są już tradycją. Mikołajki bezglutenowe 2019 odbędą się w niedzielę, 8 grudnia, w Bibliotece Ratuszowej w Lesznie, Rynek 1. W programie dla dzieci będą zajęcia prowadzone przez instruktorów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie. Więcej szczegółów wkrótce. Ale już dziś wiemy, że dzieci odwiedzi prawdziwy, bezglutenowy Święty Mikołaj. 

Dla dorosłych na diecie bezglutenowej oraz dla rodziców małych gości nie przewidujemy specjalnego programu. na miejscu będzie można kupić kawę, herbatę, wodę, soki oraz ciasta własnego wypieku – tego dnia tylko bezglutenowe, przygotowane pod nadzorem Bezglutenowej Mamy. 

Zakupy bezglutenowe z rabatem

W tym roku nie przewidujemy wypieku pierniczków bezglutenowych, ale w każdej paczce znajdzie się sprawdzony przepis na ten świąteczny przysmak ;) Z okazji Mikołajek dla dzieci na diecie bezglutenowej zaprzyjaźniony sklep LasVegan w Lesznie przy ul. Leszczyńskich otworzy swoje podwoje w określonych godzinach i zaoferuje zakupy bezglutenowe z rabatem. 

KOMENTARZE (2)

Iwona 15/11/2019 14:40
Jak miło zobaczyć się na zdjęciu:-) Synek też dumny, że Bezglutenowa Mama umieściła go na swojej stronie. Pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnym mikołajkowym spotkaniu!
Bezglutenowa Mama 20/11/2019 10:34
Już na was czekam :) Uwielbiam zdjęcia z imprez - tam nasze dzieciaki są takie radosne :)
Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się