Blog

Mega bogate stoisko bezglutenowe w Intermarche w Lesznie

27/05/2021

Mega bogate stoisko bezglutenowe w Intermarche w Lesznie

27/05/2021

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Niewiele mnie już zaskoczy, ale stoisko bezglutenowe w Intermarche w Lesznie to jest coś, co naprawdę robi wrażenie. Zobaczcie to na zdjęciach poniżej. Regał bezglutenowy zajmuje całą długość alejki, a oferta jest o cztery nieba bogatsza niż w innych marketach tej sieci. W sobotę, 29 maja, ponad 80 rodzin odwiedzi Leszno z okazji Dnia Dziecka z Bezglutenową Mamą 2021. Zerknijcie do Intermarche, jest 300 metrów od miejsca naszej imprezy. To samo podpowiadam wszystkim, którzy mijają moje miasto. Warto zjechać 2-3 km z trasy szybkiego ruchu i wpaść naprawdę na bogate, wypasione zakupy do leszczyńskiego Intermarche. Bo są tam produkty bezglutenowe, których nie znajdziecie nigdzie indziej. 

Tutaj kupisz

Bezglutenową książkę kucharską + prezent: ebook na thermomix i lidlomix

Przyprawy, cini minis, Puffinki, prażona cebulka

Na stoisku bezglutenowym w Intermarche w Lesznie znajdziecie produkty niemal wszystkich producentów znanych powszechnie w Polsce: Balviten, Glutenex, Bezgluten, Dr. Schär, Celiko, Incola. Ale od niedawna są tam też produkty bezglutenowe włoskich, czeskich, bułgarskich i słowackich marek, takich jak: Liana, Piaceri Mediterranei, Glutaline, Nutrifree, Celita, Celi Hope, Extrudo, Dexi, BobSnail. Soligrano, RiceUp!

Oprócz standardowej oferty makaronów, chlebów, mąk, ciasteczek, budyniów, batonów, są tam gotowe dania bezglutenowe (kluseczki, tortellini), makarony z brązowego ryżu (o niskim indeksie glikemicznym), przyprawy bezglutenowe Magros, prażona cebulka bezglutenowa, biszkopty kakaowe, a nawet czeskie płatki a’la „cini minis”. Sporo tam produktów bezglutenowych, których próżno by szukać gdzie indziej w stacjonarnej sprzedaży. A to przecież takie miłe: stanąć przy regale, wziąć do ręki produkt, spokojnie przeczytać skład, proponowane przepisy itp. Uwaga: przed ewentualnym zakupem ze takiego stoiska i tak zawsze sprawdźcie samodzielnie, czy dany produkt jest bezpieczny w diecie bezglutenowej. 

Wypasione zakupy bezglutenowe w Dniu Dziecka z Bezglutenową Mamą 2021

W sobotę, 29 maja, z okazji Dnia Dziecka z Bezglutenową Mamą 2021 KLIK do Leszna przyjedzie około 80 rodzin. Dotrą z okolic Leszna, ale przede wszystkim z bardziej odległych miast: Wrocławia, Poznania, Mosiny, Zielonej Góry, Katowic, Krakowa, Szczecina, Warszawy, Konina. Gdy dzieci będą bawić się pod opieką jednego z rodziców na placu zabaw i w mini zoo, drugi z opiekunów może wyruszyć na wypasione zakupy. Bo dieta bezglutenowa powinna być urozmaicona i odkrywanie nowych produktów to jedna z pasji rodziców dzieci z celiakią, coś o tym wiem…

W Intermarche można znaleźć niemal wszystkie produkty bezglutenowe najbardziej znanej w Polsce włoskiej marki Dr. Schär – zajmują niemal pół długiego regału. Jest tam też bardzo duży wybór produktów polskich marek, prekursorów diety bezglutenowej w naszym kraju: Glutenexu i Celiko. A oprócz tego całe mnóstwo produktów mało znanych, które tak miło wypatrywać na półce. O, hitem jest m. in. doskonała mąka na pierogi bezglutenowe, czyli Mixper pasta fresce włoskiej marki Nutrifree – i ona jest właśnie w leszczyńskim Intermarche. 

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się