Blog

Lody i sorbety Grycan bezglutenowe, w małych kubeczkach

21/04/2022

Lody i sorbety Grycan bezglutenowe, w małych kubeczkach

21/04/2022

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

W zamrażarkach w Żabce czy w osiedlowych sklepikach i marketach szukajcie lodów bezglutenowych lub sorbetów bezglutenowych Grycan w malutkich opakowaniach – z łyżeczką w komplecie. Znów się pojawiły w sprzedaży! To pudełeczka z porcją  125 ml, takie „w sam raz na raz”. Idealne dla dziecka z celiakią, ale i dla dorosłego, który ma ochotę na małe co nieco o sprawdzonym smaku i składzie bez zarzutu. Fajnie by było, gdyby takie małe opakowania wprowadzono również w lodziarniach Grycan. Na profilu Bezglutenowej Mamy na Facebooku potwierdziliście, że to doskonały pomysł. Nie ma co kryć: zrobiło się ciepło i dobre lody bezglutenowe są na wagę złota!

Przy okazji: marka Grycan ma również wegańskie lody bezglutenowe w kilku smakach. Widziałam je tylko w opakowaniach po 500 ml, ale może ktoś z Was ostrzegł gdzieś również te malutkie porcje wegańskich lodów?

Tutaj kupisz

Bezglutenową książkę kucharską, jakiej jeszcze nie było + ebook na thermomix

Przeczytajcie, co mówią o bezglutenowych lodach Grycan na Facebooku

Lody bezglutenowe i sorbety Grycan w małych pudełkach z łyżeczką

Jakiś czas temu malutkie porcje lodów i sorbetów Grycan były we wszystkich Żabkach, obecnie można je kupić również w osiedlowych sklepikach i delikatesach. Przykład? Po Wielkanocy 2022 r. znaleźliśmy je w całodobowych delikatesach Delisso w Rudzie Śląskiej (należą do marki Nik-Pol,  producenta znakomitych wędlin bezglutenowych).

Zbliża się lato i nasze dzieci z celiakią, ale również z wieloma innymi nietolerancjami pokarmowymi, będą chciały jeść lody codziennie, prawda? Jeśli zatem w Waszych sklepach koło domu jest obecna marka Grycan (a raczej jest, bo ona jest niemal wszędzie), spytajcie sprzedawców o możliwość sprowadzenia tych malutkich opakowań. W komentarzach na Facebooku pisaliście, że taka mała porcja jest za mała – ale przecież najmłodsze dziecko i tak nie zje 300 czy 500 ml lodów na raz, prawda? Bo te małe opakowania to doskonała opcja dla dzieci, ale i dla osób, które mają ochotę na małą porcję dobrych lodów, sorbetów czy wegańskich lodów bezglutenowych. 

Tutaj kupisz

Bajkę terapeutyczną dla dzieci z celiakią i na dietach eliminacyjnych

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się