Blog

Licytacja dla Zoe włoski chleb bezglutenowy na zakwasie

04/05/2020

Licytacja dla Zoe włoski chleb bezglutenowy na zakwasie

04/05/2020

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Nie zdradzę przepisu, ale i tak najdoskonalszy chleb bezglutenowy na zakwasie może być Twój już za dwa dni! Wystawiam go na licytację dla Zoe KLIK. Mega zdrowy, świeżo upieczony włoski chleb bezglutenowy na zakwasie – bez alergenów, z bardzo szlachetnym składem. Bochenek chleba o wadze 800 g ma wartość około 40 zł. Cena wywoławcza: 40 zł. A do kogo trafią wylicytowane pieniądze? Maleńka Zoe jest szczęśliwą i w pełni sprawną dwulatką, ale jej oko zaatakował złośliwy nowotwór siatkówki. Aby zachowała wzrok, pilnie potrzebna jest terapia w USA – za milion złotych. Pomóżmy jej razem. Ja upiekę dla Ciebie najdoskonalszy chleb bezglutenowy na zakwasie, a Ty zasilisz konto na leczenie Zoe. 

Od Bezglutenowej Mamy – włoski chleb bezglutenowy na zakwasie

Jeśli chcesz jako pierwszy człowiek na Ziemi 😍 spróbować mój najdoskonalszy chleb bezglutenowy na zakwasie, to teraz jest jedyna taka okazja. Od dziś – poniedziałek 4 maja do środy 6 maja do godz. 21 zapraszam do licytacji mojego chleba włoskiego bez glutenu, bez drożdży, mleka, jaj, laktozy, soi, kukurydzy, gryki KLIK. W składzie są: zakwas z pełnoziarnistej mąki ryżowej oraz mąki: kasztanowa, z ciecierzycy, tapioki i  quinoa oraz suszone pomidory, zielone oliwki, sól, olej, ocet jabłkowy, woda, bezglutenowe oregano suszone. Na życzenie –  mogę dodać ziarna i zmienić zakwas ryżowy na inny. Cena wywoławcza: 40 zł za 800 g najdoskonalszego chleba bezglutenowego na zakwasie. I uwaga – dowiozę go zwycięzcy nawet 100 km ;) Dlatego okaż serce i apetyt  😎

To mój najdoskonalszy przepis, ale zdradzę go dopiero w książce kucharskiej „W kuchni Bezglutenowej Mamy”!

Zaczęło się od Martyny – dietetyczki bezglutenowego stowarzyszenia

Historię maleńkiej Zoe Rzepeckiej możesz poznań tutaj KLIK. Dlaczego Bezglutenowa Mama zaangażowała się w tę akcję? Otóż rodziców Zoe zna dietetyczka mojego bezglutenowego stowarzyszenia – Stowarzyszenia Przyjaciół Bezglutenowej Mamy – Martyna Marciniak. Z mamą Zoe studiowała dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, a tatę dziewczynki zna z liceum w Lesznie.

Nasza dietetyczka ma kilka pomysłów, by pomóc w zbiórce pieniędzy dla córeczki swoich przyjaciół, m. in. wystawiła na licytację wizytę w gabinecie KLIK. W planie jest również webinar z gastroenterologiem i Bezglutenową Mamą. 

Zerknij na stronę na FB – Licytacje dla Zoe! KLIK – może spodoba Ci się któryś z wystawionych tam przedmiotów. Są tam m. in. biżuteria, książki, smartwatch, a nawet walkman i lot symulatorem.

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się