Blog

3

Konkurs plastyczny z nagrodami! Narysuj bezglutenową pizzę!

11/07/2014

Konkurs plastyczny z nagrodami! Narysuj bezglutenową pizzę!

11/07/2014

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

IMG_3075W Polsce niewiele jest miejsc, gdzie można zjeść bezglutenową pizzę. Ale dzięki temu Wy, bezglutenowe dzieci, macie okazję, by piec ją w swoim domu. Możecie sami wybierać dodatki i decydować, czy chcecie pizzę na cienkim czy na grubym spodzie. Puśćcie wodze fantazji, a potem to zjedzcie ze smakiem i narysujcie.  Możecie też nadesłać rysunek wymarzonej pizzy! Dziś, w piątek 11 lipca,  ogłaszamy pierwszy wakacyjny konkurs z nagrodami!

 

 

 

rysunki Zosi i Antka (6)To plastyczny konkurs (poniżej dostępny jest szczegółowy regulamin konkursu), adresowany raczej do młodszych bezglutenowych dzieci, które nie potrafią jeszcze pisać.

Ale oczywiście nie zabraniamy startu w konkursie starszym bezglutenowym dzieciom. Zdradzę tylko, że dla starszych, piszących już dzieci, za tydzień ogłosimy inny konkurs.

 

 

 

pizza luty 2014 (14)Zadanie jest bardzo proste: wystarczy dowolną techniką przygotować rysunek wymarzonej pizzy bezglutenowej. Może to być prawdziwa pizza lub, jeśli nie możecie jej akurat przygotować w domu, wymarzona, taka, jaką bardzo chcielibyście zjeść. Możecie ją upiec na gotowym spodzie którejś z bezglutenowych firm, ale możecie też wspólnie z mamą, tatą, babcią lub starszą siostrą przygotować samodzielnie ciasto drożdżowe. To naprawdę proste, przepis znajdziecie tutaj: https://bezglutenowamama.pl/domowa-bezglutenowa-pizza/.

 

 

 

 

pizza luty 2014 (2)Potem zróbcie zdjęcie swojego rysunku lub go zeskanujcie z pomocą kogoś starszego lub włóżcie go do tradycyjnej koperty. Ważne: pracę przyślijcie do 20 lipca 2014 r. do Bezglutenowej Mamy.

Jeśli chcecie przysłać swoje prace zwykłym listem, tak zaadresujcie koperty: Bezglutenowa Mama, ul. Dożynkowa 57/3, 64-100 Leszno, z  dopiskiem: konkurs plastyczny.

 

 

 

pizza OK (17)O przyjęciu prac do konkursu decyduje data stempla pocztowego. Jeśli natomiast wygodniej jest Wam przesłać rysunek e-mailem, oto adres: marta@bezglutenowamama.plna e-maile czekamy do 20 lipca 2014 r. , do godziny 23.59.

Pamiętajcie, by koniecznie podać swoje dane: imię, nazwisko, wiek, adres korespondencyjny oraz numer telefonu rodzica.

 

 

 

logo_swiat_bez_glutenu_01Jury wybierze najciekawszą pracę i wyniki konkursu ogłosi 28 lipca 2014 r. Kilka dni później zwycięzca otrzyma paczkę ze słodyczami, ufundowaną przez sklep internetowy Świat bez Glutenu http://www.swiatbezglutenu.pl.

Jury może też przyznać wyróżnienie, a autora nagrodzi Bezglutenowa Mama.

 

 

 

REGULAMIN

Regulamin konkursu plastycznego dla dzieci stosujących dietę bezglutenową bloga Bezglutenowamama.pl oraz sklepu internetowo swiatbezglutenu.pl  NARYSUJ BEZGLUTENOWĄ PIZZĘ.

1. Organizatorem Konkursu na rysunek bezglutenowej pizzy (zwany dalej Konkursem) jest blog Bezglutenowa Mama, zwany dalej organizatorem. Sponsorem konkursu jest sklep internetowy swiatbezglutenu.pl.

2. Konkurs jest jednoetapowy i otwarty.

3. Przedmiotem konkursu jest nadesłanie tradycyjną pocztą swojego rysunku lub e-mailem skanu/fotografii swojego rysunku bezglutenowej pizzy.

4. Do konkursu można zgłaszać prace dotąd nie publikowane, wykonane własnoręcznie przez dzieci będące na diecie bezglutenowej.

5. Każdy uczestnik może przysłać tylko jedną pracę konkursową.

6. Uczestnikami konkursu nie mogą być członkowie rodzin organizatora ani sponsora konkursu.

7. Praca konkursowa powinna spełniać następujące warunki:

– rysunek może być wykonany dowolną techniką (kredki, farby, ołówek, wyklejanka itp.)

– rysunek należy przesłać tradycyjną pocztą lub go zeskanować/ sfotografować i nadesłać e-mailem na adres wskazany poniżej;

– do przesyłki tradycyjnej lub e-maila należy dołączyć dane autora pracy: imię, nazwisko, wiek, adres, adres e-mail, numer telefonu rodzica, a także oświadczenie, iż autor pracy jest dzieckiem na diecie bezglutenowej;

8. Autorzy prac, poprzez wzięcie udziału w konkursie, wyrażają zgodę na publikację rysunków i wykorzystanie ich do promocji na blogu bezglutenowamama.pl, na fanpage bloga, a także na stronie internetowej sponsora i jego fanpegu.

9. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na publikację jego imienia, nazwiska i miejscowości na blogu bezglutenowamama.pl, na fanpage bloga, a także na stronie internetowej sponsora i jego fanpegu.

10. Konkurs „Narysuj bezglutenową pizzę” trwa od 11 do 20 lipca 2014 r. Termin nadsyłania prac mija 20 lipca 2014 r. o godzinie 23.59. W przypadku prac wysyłanych tradycyjną pocztą, decyduje data stempla pocztowego. Prace należy przesłać na adres e-mail: marta@bezglutenowamama.pl lub tradycyjną pocztą na adres: Bezglutenowa Mama, ul. Dożynkowa 57/3, 64-100 Leszno, z dopiskiem: konkurs plastyczny.

11. Jury wybierze najciekawszą pracę i ogłosi wyniki 28 lipca. Zwycięzca otrzyma nagrodę – bezglutenowe słodycze – przesyłką pocztową. Fundatorem nagrody jest sklep internetowy Świat bez Glutenu. Jury może też przyznać wyróżnienie, którego zdobywca otrzyma nagrodę od Bezglutenowej Mamy.

 

 

 

KOMENTARZE (3)

Przedłużamy konkurs plastyczny „Narysuj bezglutenową pizzę” | Bezglutenowa mama 21/07/2014 00:41
[…] Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie: http://bm.wysylaj.pl/konkurs-plastyczny-z-nagrodami-narysuj-bezglutenowa-pizze/ […]
admin 18/07/2014 13:06
Mix jest ze znanej, bezglutenowej firmy, więc godny polecenia :)
olga 17/07/2014 11:40
Mam szybki sposób na bezglutenową pizzę: http://bezglutenowyswiat.pl/bezglutenowy-mix-do-wypieku-pizzy-i-ciasta-kruchego-masa-netto-375g.html. Jest z dodatkiem mąki kukurydzianej, więc bezglutenowcy mogą śmiało próbować. :)
Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się