Blog

Gotowe, bezglutenowe uszka z borowikami na Wigilię 2021

03/12/2021

Gotowe, bezglutenowe uszka z borowikami na Wigilię 2021

03/12/2021

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

To informacja dla całej Polski: w sklepie ze zdrową żywnością Jedzbezglutenu.pl można kupić gotowe, bezglutenowe uszka wigilijne z borowikami. To gotowe, niemrożone danie, o długim terminie przydatności, które można zamówić do paczkomatu lub kurierem. Potrawa ma długi termin przydatności i doskonale sprawdzi się jako bezglutenowe uszka na Wigilię. Mowa o włoskich tortellini marki Piaceri Mediterranei. Ale uwaga, schodzą jak ciepłe bułeczki! Pospieszcie się z zakupami, a na wszelki wypadek poznajcie mój sprawdzony przepis na bezglutenowe uszka na Wigilię

Tutaj kupisz

Bezglutenową książkę kucharską, jakiej jeszcze nie było + ebook na thermomix

Gotowe uszka bezglutenowe na Wigilię – z borowikami

Gotowe uszka bezglutenowe z borowikami marki Piaceri Mediterranei są produktem o długim terminie przydatności. To jedyny taki wyrób na polskim rynku: inne dostępne uszka bezglutenowe są mrożone albo świeże. Te włoskie można przechowywać w szufladzie albo gdziekolwiek w kuchni (w tym roku wzięłam kilka paczek tortellini z Jedzbezglutenu.pl jako prowiant na wakacje pod namiotem).

W opakowaniu jest około 25 bezglutenowych uszek na Wigilię. To uszka bezglutenowe z grzybami leśnymi, w tym z borowikami. Oczywiście borowiki są tylko ekskluzywnym dodatkiem. Uszka świetnie się gotują, są sprężyste, a jednocześnie mają delikatne ciasto. Wrzuca się je tylko na 2 minuty do wrzątku i gotowe, do miski z barszczem wigilijnym 😍 Opakowanie włoskich, gotowych uszek bezglutenowych z borowikami kosztuje 

Gdzie jeszcze kupić gotowe uszka bezglutenowe na Wigilię 2021?

W 2021 r. wiele rzemieślniczych piekarń i lokali bezglutenowych oferuje uszka bezglutenowe na Wigilię, ale również pierogi, krokiety itd. To świetna wiadomość, bo nie wszyscy mają czas lub odwagę na domowe lepienie (choć moim zdaniem domowe uszka bezglutenowe są NAJLEPSZE). 

Gdzie kupić gotowe uszka bezglutenowe na Wigilię w 2021 r.? No i pierogi, krokiety i inne bezglutenowe dania wigilijne? Oferują je m. in. te firmy (wejdź na ich profile na Facebooku lub strony internetowe sklepów):

 • 100% bezglutenowy pensjonat Moje Tatry
 • piekarnia Bezglutelove.pl z Wieliczki (sprzedaż stacjonarna i wysyłkowa)
 • Pizza Naturalna z Poznania 
 • WOLNA Piekarnia Bezglutenowa we Wrocławiu, Poznaniu, Komornikach i Łodzi
 • Wypiekarnia Smaku w Przeźmierowie
 • Też Można w Poznaniu
 • sklep internetowy i delikatesy Atelier Smaku
 • Piekarnia Bezglutenowa BEZ – Poznań, Warszawa, Łódź, Kraków
 • internetowy i stacjonarny sklep ze zdrową żywnością Bliżej Natury w Poznaniu
 • Pracownia Wypieków Trójmiasto
 • sklep z żywnością bezglutenową Jedz Bez Glutenu.pl

Jeśli znacie jeszcze inne lokale, w których można zamówić lub kupić uszka bezglutenowe, pierogi i krokiety bezglutenowe i słodkie wypieki i wszelkie cuda 😁 – dajcie znać w komentarzach pod wpisem.

Tutaj kupisz

Bajkę terapeutyczną dla dzieci z celiakią i na dietach eliminacyjnych

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się