Blog

Gdzie zamówić wysyłkowo pierogi i uszka bezglutenowe na Wigilię 2023?

15/12/2023

Gdzie zamówić wysyłkowo pierogi i uszka bezglutenowe na Wigilię 2023?

15/12/2023

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Ostatni moment, by zamówić wysyłkowo

Co roku diametralnie się zmienia oferta wysyłkowej sprzedaży pierogów i uszek bezglutenowych oraz innych dań i wypieków na Wigilię bez glutenu.  Niektóre pracownie znikają, w to miejsce pojawiają się inne.

Sytuacja jest na tyle dynamiczna, że co roku muszę w portalu aktualizować informacje na ten temat.

Dlatego tym razem również zebrałam dla Was oferty kilku wybranych piekarń czy pracowni. Tam praca już wre, niektóre firmy mają nawet nocki (!), ale to naprawdę ostatni moment, by zamówić pierogi i uszka bezglutenowe na Wigilię 2023.

Jeśli kurier ma zdążyć z dostawą do 22 grudnia :), nie zwlekajcie. Chyba, że planujecie stacjonarnie zamówić catering bezglutenowy na Wigilię - ale taka okazja jest nie w każdym mieście....

Sami zobaczycie na grafikach poniżej oraz w sklepach z wysyłkową sprzedażą pierogów i uszek bezglutenowych: tanio nie jest i nie może być. To niszowa ręczna produkcja, malutkie pracownie i bardzo drogie składniki....

Pizza Naturalna: do 15 grudnia do godziny 15

Dziś o godzinie 15 pracownia Pizza Naturalna zamyka przyjmowanie zamówień na pierogi i uszka bezglutenowe na Wigilię. Tu naprawdę liczą się godziny. 

A co można tam zamówić? Kilka rodzajów pierogów bezglutenowych oraz uszka, które pracownia ma po raz pierwszy w ofercie.  Zainteresowanie jest tak ogromne, że Pizza Naturalna wprowadziła już nocną zmianę, by nadążyć z bieżącą i świąteczną realizacją zamówień! Poniżej w galerii zdjęć znajdziecie graficzną ofertę świąteczną, a więcej - w linku poniżej. 

Pizza Naturalna: do 15 grudnia do godziny 15
Tu zamówisz pierogi i uszka bezglutenowe - Sklep.PizzaNaturalna.pl

Pyszne Bez Glutenu z Podhala - do 15 grudnia

W sklepie internetowym bezglutenowego pensjonatu Moje Tatry również praca wre i dzisiaj o północy kończy się przyjmowanie zamówień. Pensjonat już po raz trzeci wysyła catering bezglutenowy na Wigilię, ale tym razem jest bogato! PyszneBezGlutenu.pl już na stałe zagościło w naszych domach! 

Są nie tylko pierogi bezglutenowe na Wigilię i uszka, ale również pasztety (mięsne i wegańskie), genialny makowiec i sery podhalańskie. W galerii zdjęć poniżej możecie zobaczyć kilka przykładowych produktów, a pełna oferta - link poniżej. 

Pyszne Bez Glutenu z Podhala - do 15 grudnia
Poznajcie pełną ofertę sklepu PyszneBezGlutenu.pl

Placek z Katowic - do 15 grudnia

Wysyłkową sprzedaż uszek i pierogów bezglutenowych na Wigilię uruchomiła również katowicka restauracja Placek. Tam również zegar tyka - przyjmowanie zamówień kończy się dziś o północy.

Placek.Sklep.pl ma w ofercie wysyłkowej uszka, pierogi, krokiety, pierniczki, ciasta, w tym wegańskie, a także chleby (no właśnie: nie zapominajcie o pieczywie bezglutenowym na święta). 

Placek z Katowic - do 15 grudnia
Wysyłkowa sprzedaż pierogów i uszek bezglutenowych - Placek.Sklep.pl


Najdroższe, bezglutenowe BIO - do 16 grudnia

Gdzie kupić bezglutenowe pierogi i uszka na święta? Poznajcie piekarnię Lady Baker ze Szczecina. Ich wysyłkowa oferta bezglutenowa na Wigilię jest chyba najdroższa w Polsce (zobacz w galerii zdjęć i w ich sklepie internetowym), ale ma to swoje uzasadnienie. Większość wypieków i dań w Lady Baker powstaje z drogich i wartościowych mąk bezglutenowych BIO, np. sorgo, jaglana, teff, gryczana, tapioka. Inne składniki też są głównie BIO. Zamówienia w tej piekarni można składać do soboty, 16 grudnia. 

Najdroższe, bezglutenowe BIO - do 16 grudnia
gdzie kupic bezglutenowe uszka na wigilie i pierogi

Nowy gracz: Sweet Fit, zamówienia do 18 XII!

Tuż przed Bożym Narodzeniem ukazała się oferta piekarni Sweet-Fit z Białegostoku, która po raz pierwszy oferuje wysyłkową sprzedaż uszek i pierogów bezglutenowych na Wigilię. Dzisiaj dostałam od nich paczkę i wszystko wygląda tak zachęcająco!

Ponieważ oferta wystartowała późno, zamówienia można składać aż do 18 grudnia! Grafika w galerii zdjęć zawiera tylko niektóre produkty ze sklepu Sweet-Fit.pl, a wybór w sklepie jest naprawdę olbrzymi! Zobaczcie w linku poniżej!

Nowy gracz: Sweet Fit, zamówienia do 18 XII!
Zobacz, co można zamówić na Wigilię bez glutenu w piekarni Sweet-Fit.pl
catering bezglutenowy na wigilie piekarnia SweetFit.pl
Tu jest największa baza: przepisy bezglutenowe na Wigilię i Boże Narodzenie

Wysyłkowa sprzedaż - catering bezglutenowy na Wigilię 2023

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się