Blog

Dzień Dziecka z Bezglutenową Mamą 2021 w Lesznie

19/05/2021

Dzień Dziecka z Bezglutenową Mamą 2021 w Lesznie

19/05/2021

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Co tam, pandemia Covid-19 nie może nam przeszkodzić w prawdziwym świętowaniu bezglutenowego Dnia Dziecka 2021, prawda? Dzieci są tak spragnione zabawy, kontaktu i odrobiny normalności, że nie można przejść obojętnie. Zapisy na Dzień Dziecka z Bezglutenową Mamą 2021 rozpoczną się w czwartek, zerknijcie tylko, czy będzie Wam pasował termin i miejsce imprezy. Jak zawsze u Bezglutenowej Mamy – impreza jest bezpłatna. Nie trzeba być członkiem mojego bezglutenowego stowarzyszenia, by wziąć w niej udział (to nas różni od wszystkich innych stowarzyszeń dla osób z celiakią w Polsce). 

Tutaj kupisz

Bezglutenową książkę kucharską + prezent: ebook na thermomix i lidlomix

Impreza – Dzień Dziecka z Bezglutenową Mamą 2021

Dzień Dziecka z Bezglutenową Mamą 2021 odbędzie się pod patronatem prezydenta Leszna w sobotę, 29 maja (godziny podamy w informacji o zapisach) w parku Tysiąclecia (nowoczesny plac zabaw i mini zoo). Bezglutenowy Dzień Dziecka 2021, mimo pandemii Covid 19, będzie dzięki temu radosny i pełen zabawy – tak jak powinno być. Dzieci z celiakią i na diecie bezglutenowej (w wieku do 11 lat) otrzymają paczki z pysznościami od polskich i zagranicznych producentów. Szykuje się jeszcze jedna niespodzianka, ale potwierdzę ją dopiero jutro.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Będą obowiązywały zapisy drogą elektroniczną. Każde przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone emailem zwrotnym i będzie wymagało informacji, że rodzina dotrze na imprezę. Dlatego pamiętajcie, by po wysłaniu zgłoszeniu sprawdzać skrzynkę SPAM. 

Bezglutenowy Dzień Dziecka 2021 odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego, ale dzieci tego nie odczują – nie będą nikogo obowiązywały maseczki, gdyż impreza odbędzie się na wolnym powietrzu. Szczegóły wkrótce. 

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się