Blog

Dzieci odliczają dni i czekają na kolonie bezglutenowe 2023

26/02/2023

Dzieci odliczają dni i czekają na kolonie bezglutenowe 2023

26/02/2023

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Kolonie bezglutenowe 2023 coraz bliżej! Trwa odliczanie!

Fakt, że spora grupa uczestników kolonii bezglutenowych 2023 to stali bywalcy obozów u Bezglutenowej Mamy, jest ogromnym dowodem zaufania. Z radością odbieram emaile potwierdzające, że moje kolonie bezglutenowe to nie tylko gwarancja bezpiecznego jedzenia, ale i dobrej organizacji, wspaniałej kadry, programu i indywidualnego podejścia do każdego obozowicza.

Choć do wyjazdu zostały jeszcze 4 miesiące (a do kolonii bezglutenowych we Włoszech - 5 miesięcy), dzieci i młodzież już odliczają dni! Krysia, mama 10-letniej Zuzanny, na potwierdzenie przysłała mi zdjęcie z gazetki ściennej w pokoju córki.

Przytaczam też poniżej niektóre opinie rodziców o koloniach bezglutenowych 2022 r., chwytają za serce ....

Zapisy na kolonie bezglutenowe 2023
kolonie z dieta bezglutenowa w polsce

Szczęśliwe dzieci i rodzice

"Droga Marto, jeszcze raz pragnę serdecznie podziękować za wspaniałą organizację i atmosferę podczas kolonii bezglutenowych. Córka była i jest bardzo zadowolona i z sentymentem wspomina pobyt. Prosimy o zapis na następne kolonie letnie, zimowe, każde, zagraniczne - każde"

"Córka wróciła z kolonii zachwycona i już mówi, że za rok również chce jechać"

" Przy okazji, od razu chcę podziękować, za wszystko co robisz dla tych naszych bezglutków .Dzięki Tobie i całej ekipie mogą się poczuć normalnie, jak wszystkie dzieci które jeżdżą na obozy i kolonie. No i jasna sprawa, zapisuję Zuzię na kolejne kolonie za rok. Bo to i dla mnie odpoczynek".

Szczęśliwe dzieci i rodzice

Kolonie z dietą bezglutenową organizuje kilka firm turystycznych w Polsce, ale nikt inny nie ma  ofercie 100% bezglutenowych kolonii. Dlaczego? Bo to ogromne wyzwanie, odpowiedzialność i koszty. 

Bezglutenowa Mama na swoje obozy zawsze wynajmuje cały ośrodek wraz z kuchnią. Równocześnie z nami nie ma w obiekcie żadnych innych grup. Wszystko po to, by cała kuchnia była w 100% bezglutenowa. No i dbamy o bardzo bogatą, różnorodną i zdrową dietę bezglutenową, opartą na składnikach najwyższej jakości. 

Wszyscy wychowawcy, których zatrudniamy, to osoby znane nam osobiście, szanujące dzieci i przestrzegające praw dziecka.

Dlatego moje kolonie z dietą bezglutenową to jedyne takie w obozy w Polsce. I bardzo, bardzo się cieszę, że doceniają to dzieci i ich rodzice. 

kolonie z dietą bezglutenową

Kolonie bezglutenowe we Włoszech

W 2023 r. po raz pierwszy organizujemy kolonie bezglutenowe we Włoszech, w bezglutenowym raju. Jest to możliwe dzięki ogromnej pomocy - marki Schär.

Ofertę obozu otrzymali najpierw nasi stali uczestnicy, którzy od dawna zachęcali nas do takiego przedsięwzięcia. Efekt był taki, że wszystkie miejsca rozeszły się w jeden dzień i miejsc nie starczyło nawet dla części dzieci i młodzieży, którzy jeżdżą z nami od lat na kolonie z dietą bezglutenową w Polsce. Wyjeżdżamy pod koniec sierpnia, mamy już program i wynajęty autokar. 


Kolonie bezglutenowe we Włoszech

W 2023 r. na trzech turnusach kolonii u Bezglutenowej Mamy w Polsce i we Włoszech 180 dzieci i młodzież!


KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się