Blog

Czy Białystok jest gotowy na kolejną rewolucję bezglutenową?

28/11/2023

Czy Białystok jest gotowy na kolejną rewolucję bezglutenową?

28/11/2023

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Czy Białystok jest gotowy na kolejną rewolucję bezglutenową?

Już najbliższych dniach rzemieślnicza piekarnia bezglutenowa Sweet Fit w Białymstoku otworzy nową halę produkcyjną i poszerzy ofertę o wiele nowych produktów, dań i wypieków bezglutenowych.

To dobra wiadomość przed świętami, bo pojawią się pierogi, pasztety, bakalie, słodkie kremy i pasty, mieszanki mąk i wiele innych smakołyków. 

Wszystko będzie dostępne - jak do tej pory - w sprzedaży wysyłkowej oraz stacjonarnie (wybrane produkty). 

Trzymajcie kciuki, bo już lada dzień dowiemy się, jakie pyszności oferuje piekarnia bezglutenowa Sweet-Fit z Białegostoku. A miasto to powoli zaczyna słynąć z bezglutenowych piekarni, bistro i restauracji. 

Dowiedz się więcej na temat piekarni bezglutenowej Sweet-Fit z mojego artykułu

Wypieki bezglutenowe przez internet

Cukiernia Sweet Fit istnieje w Białymstoku od 2019 r. Początkowo w kawiarni przy ul. Legionowej 30 serwowała tylko zdrowe słodkości, torty i kawę, potem również kanapki oraz dania na miejscu – jako bistro.

W 2022 r. właściciele poszerzyli działalność o piekarnię, a rok później wystartowali ze sklepem internetowym Sweet-fit.pl/piekarnia/. Od tej chwili zdrowe dania i wypieki bezglutenowe z Białegostoku może jeść cała Polska. 

Wypieki bezglutenowe przez internet

Zamówienia z piekarni bezglutenowe Sweet-Fit są wysyłane kurierem lub do paczkomatu, również z dostawą na sobotę. 

piekarnia bezglutenowe sweet-fit bialystok wysylkowa sprzedaz

Otwarcie nowej hali produkcyjnej otworzy przed piekarnią ogromne możliwości: poszerzenie asortymentu i zwiększenie mocy produkcyjnych.

Bezpiecznie i smacznie lda każdej diety eliminacyjnej

Asortyment bezglutenowej marki Sweet Fit rośnie z każdym miesiącem.

Teraz to nie tylko kilkanaście rodzajów chlebów i bułek bezglutenowych, ale również pizza, wypieki bezglutenowe keto, pączki, chałki. Są to wyroby nie tylko bezglutenowe i oparte na naturalnych składnikach, ale wiele z nich to produkty wegańskie lub pozbawione różnych alergenów.

- Chcieliśmy tworzyć jedzenie bezpieczne i smaczne dla osób z rożnymi potrzebami żywieniowymi, z nietolerancjami pokarmowymi, ta misja przyświeca nam od początku utworzenia piekarni- mówi Karol Kozłowski, współwłaściciel piekarni Sweet Fit w Białymstoku.   

Wszystkie dania ze Sweet-Fit są bezglutenowe, a nie które dodatkowo wegańskie, keto, o niskim indeksie glikemicznym, bez cukru itd. 

W sklepie internetowym piekarni poszczególne kategorie są dobrze widoczne, co ułatwia zakupy osobom na różnych dietach eliminacyjnych. 

Bezpiecznie i smacznie lda każdej diety eliminacyjnej

Tuż przed świętami

Pod koniec listopada planowane jest uruchomienie nowej hali produkcyjnej o powierzchni 700 m2, co pozwoli jeszcze bardziej poszerzyć ofertę. Na stronie sklepu internetowego Sweet Fit można już zobaczyć te zapowiadane wyroby: pasztety, pierogi, pasty kanapkowe, bakalie, przyprawy…

A wszystko, zgodnie z misją marki, zdrowe, naturalne, tworzone według własnych receptur, bez konserwantów i chemii. 

Tuż przed świętami

Właśnie takie produkty są coraz bardziej poszukiwane przez świadomych konsumentów, ceniących zrównoważony styl życia, rozumiejących wpływ jedzenia na zdrowie. 

pieczywo bezglutenowe wysylkowa sprzedaz piekarnia sweet fit bialystok

Bezglutenowe dobroci

Ja najbardziej czekam, aż piekarnia bezglutenowa Sweet Fit ruszy z produkcją wegańskich pasztetów i past kanapkowych, a chętnie spróbuję też ich pierogi.

Obecnie wysyłkową sprzedaż pierogów bezglutenowych prowadzą nieliczne wytwórnie, m. in.: PyszneBezGlutenu.pl oraz Sklep.PizzaNaturalna.pl.

- Niedługo będziecie mogli zaopatrzyć się w te wszystkie bezglutenowe dobroci, jakie tylko sobie wymarzycie! – zapowiadają Jola i Karola, twórcy marki Sweet-Fit, na profilu fejsbukowym piekarni. - Dodatkowo będzie ogromny wybór produktów wegańskich, keto, low foodmap, czy z niskim indeksem glikemicznym. Oczywiście dalej będziemy cukiernio-kawiarnio-piekarnią, ale teraz dodatkowo z częścią sprzedażową naszych produktów. Ciasta, śniadania, pieczywo, garmażerka i bezglutenowy sklep w jednym miejscu - to wszystko dzieje się naprawdę!   

Bezglutenowe dobroci
Przejdź do sklepu internetowego piekarni bezglutenowej Sweet-Fit w Białymstoku
biale bulki bezglutenowe dla dziecka piekarnia sweet fit

Będzie dłużej otwarte

Po rozpoczęciu produkcji w nowej hali, na przełomie listopada i grudnia, bistro Sweet-Fit przy ul. Legionowej 30 w Białymstoku będzie czynne 7 dni w tygodniu od 7:00 do 19:00.

Do czasu zmian lokal pracuje jak dotychczas, czyli 7 dni w tygodniu 8:00-20:00, a w weekendy 09:00-20:00.  

Poczekajcie teraz jeszcze na informację o sprzedaży pierogów i uszek bezglutenowych oraz innych smakołyków na Wigilie i nie tylko. Od razu napiszę, jak te nowości wejdą oferty piekarni bezglutenowej Sweet-Fit.

Będzie dłużej otwarte
Bądź na bieżąco z nowościami piekarni Sweet-Fit - oto ich profil fejsukowy


/współpraca reklamowa/


piekarnia bezglutenowa bialystok sweet fit eat

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się