Jeśli podróżujesz po Polsce i złapie Cię nagły głód, wypatruj stacji Orlen – właśnie pojawiły się tam bezglutenowe batony bez cukru o fajnym składzie. Wczoraj znalazłam je na Orlenie w okolicach Jeleniej Góry. Podejrzewam, że to sezonowa oferta, bo dokładnie rok temu te bezglutenowe batony marki Legal Cakes również były na tych stacjach KLIK.

Różne smaki, dobry skład batonów bezglutenowych

Sama nie miałam ochoty na taki batonik, ale dla Zosi wybrałam baton bezglutenowy brownie. Skład rewelacja, zobacz na zdjęciu poniżej: banany, czerwona fasola, czekolada, erytrol zamiast cukru i odżywka białkowa – zatem to pożywna i smaczna przekąska dla sportowców na diecie bezglutenowej i nastolatków z celiakią, spędzających długie godziny w szkole. Moja 14-letnia Zosia postawiła sobie cel, by we wrześniu nie jeść nic, co zawiera cukier. I teraz wynajduję jej bezglutenowe, bez cukru i smaczne i zdrowe smakołyki 😎

Bezglutenowe batony Legal Cakes są na Orlenie w różnych smakach i dość drogie – 9 zł za batonik. Ale produkty o dobrym składzie zawsze są droższe od tych mocno przetworzonych. 

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2020-09-16T12:02:03+00:0013 września 2020|

    Zostaw komentarz